Рішення №304283

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

88000, м. Ужгород, вул. О.Довженка, 7______________ тел/факс: (0312) 61-53-83

Справа №22-868 ас/06

УХВАЛА

про залишення без розгляду апеляційної скарги

17 листопада 2006 року м.Ужгород

Суддя апеляційного суду Закарпатської області Куцин М.М. перевіривши відповідність вимогам статті 187 КАС України апеляційної скарги ПП «Ціпле» на ухвалу Рахівського районного суду від 01 листопада 2006 року по справі за позовом ПП «Ціпле» до ДПА в Закарпатській області, Прокуратури Закарпатської області про визнання незаконними дій органів податкової міліції ДПА в Закарпатській області та прокуратури Закарпатської області,-

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до вимог ст. 186 КАС України заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

З матеріалів справи вбачається, що апеляційну скаргу подано 7 листопада 2006 року, тобто з пропуском строку апеляційного оскарження.

Згідно з ч.б ст.186 КАС України апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Представник позивача не подавав заяви про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду від 01 листопада 2006 року, і не зазначив таке прохання в самій скарзі, тому його апеляційна' скарга підлягають залишенню без розгляду, що не позбавляє його права подати таку заяву.

Керуючись ст. 186 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ПП «Ціпле» на ухвалу Рахівського районного суду від 01 листопада 2006 року залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена протягом одного місяця після набрання нею законної сили до адміністративного суду касаційної інстанції.