Рішення №304953

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Артема, 157, м. Донецьк, 83048, тел. 332-57-40

У Х В А Л А

12.12.2006 р.                                                                                справа № 19/1          Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого:

суддів

Старовойтової Г.Я.

Волкова Р.В. , Калантай М.В.

Представники сторін:


від позивача:

не з'явився

від відповідача:

Кормишева Л.І. –гол. бухгалтер, за дов. № 04/237 від 12.12.06р.

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги
товариства з обмеженою відповідальністю “Маріупольська автобаза”, м. Маріуполь Донецької області та відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Краматорську Донецької області


на рішення господарського суду


Донецької області

від

19.10.2006 року

у справі

№ 19/1 (суддя Новікова Р.Г.)          

за позовом

відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Краматорську Донецької області

до відповідача

товариства з обмеженою відповідальністю “Маріупольська автобаза”, м. Маріуполь Донецької області

про

стягнення шкоди в розмірі 11 748 грн. 13 коп.


В С Т А Н О В И В:

Рішенням господарського суду Донецької області від 19.10.2006 р. у справі № 19/1 (суддя Новікова Р.Г.) були частково задоволені позовні вимоги відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Краматорську Донецької області до відповідача товариства з обмеженою відповідальністю “Маріупольська автобаза”, м. Маріуполь Донецької області.

Стягнуто з товариства з обмеженою відповідальністю „Маріупольська автобаза”, м. Маріуполь Донецької області на користь відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м. Краматорськ Донецької області суму шкоди у розмірі 4 422 грн.63 коп. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з рішенням господарського суду позивач, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Краматорську Донецької області, та відповідач, товариство з обмеженою відповідальністю “Маріупольська автобаза”, м. Маріуполь Донецької області, звернулись з апеляційними скаргами про скасування рішення місцевого господарського суду.

          Ухвалами від 31.10.2006 р. апеляційні скарги прийняті до провадження Донецьким апеляційним господарським судом. Розгляд апеляційних скарг призначено на 12.12.2006 р.

Розпорядженням Донецького апеляційного господарського суду від 11.12.2006 р. відповідно до ст. ст. 28, 29 Закону України «Про судоустрій України»№ 3018-ІІІ від 07.02.2002 р. для розгляду апеляційних скарг у справі № 19/1 була призначена інша колегія суддів.

          В засіданні суду 12.12.2006 р. у судової колегії виникла необхідність у відкладенні розгляду справи, в зв’язку з не з’явленням в засідання суду представника позивача.

В зв’язку з наведеним та керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, судова колегія Донецького апеляційного господарського суду, -


У Х В А Л И В:


Розгляд апеляційних скарг Розгляд апеляційних скарг відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Краматорську Донецької області, та відповідач, товариство з обмеженою відповідальністю “Маріупольська автобаза”, м. Маріуполь Донецької області, на рішення господарського суду Донецької області від 19.10.2006 р. у справі № 19/1 (суддя Новікова Р.Г.) відкласти на 19.12.06 о 15:15, зал судових засідань № 2

           Зобов’язати позивача, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Краматорську Донецької області, надати суду відзив на апеляційну скаргу відповідача.

Зобов’язати відповідача, товариство з обмеженою відповідальністю “Маріупольська автобаза”, м. Маріуполь Донецької області, надати суду відзив на апеляційну скаргу позивача..

                    Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Головуючий          Г.Я. СтаровойтоваСудді:          Р.В. Волков


          М.В. Калантай


          
                                                                                                    


Надруковано 4 прим.:

1 прим. –позивачу

1 прим. –відповідачу

1 прим. –у справу;

1 прим. –ДАГС