Рішення №307873

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

4 грудня 2006 року                                                      м. Київ

        

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі:

Головуючого

Данчука В.Г.,

суддів:

Косенка В.Й.,

Костенка А.В.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 на рішення Ямпільського районного суду Вінницької області від 12 лютого 2004 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 25 травня 2004 року в справі за скаргою ОСОБА_2 на бездіяльність Вінницької обласної ради, Ямпільської районної державної адміністрації Вінницької області,

в с т а н о в и л а:

Рішенням Ямпільського районного суду Вінницької області від 12 лютого 2004 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 25 травня 2004 року, у задоволенні скарги відмовлено.

На зазначені судові  рішення ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 подала касаційну скаргу з вимогою їх скасування та ухвалення нового рішення про задоволення вимог скарги з посиланням на невідповідність висновків суду обставинам справи, порушення норм процесуального права. 

Перевіривши матеріали справи, колегія суддів вважає, що касаційна скарга задоволенню не підлягає з наступних підстав.

        Згідно ст. 324 ЦПК України, підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції в межах касаційної скарги перевіряє правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду, чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.       

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається неправильного застосування судом норм матеріального чи порушення норм процесуального права, колегія суддів вважає за необхідне відхилити касаційну скаргу.

Керуючись ст. ст. 332, 336 ЦПК України, колегія суддів

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 відхилити.

Рішення Ямпільського районного суду Вінницької області від 12 лютого 2004 року та ухвалу апеляційного суду Вінницької області від 25 травня 2004 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

                                      

Головуючий

Данчук В.Г.

 Судді:

 Косенко В.Й.

 Костенко А.В.