Рішення №310773

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


13 грудня 2006 р. Справа № 4/370-06


Суддя господарського суду Білоус В.В.

при секретарі судового засідання Попова І.А. , розглянувши матеріали справи

за позовом: Державної податкової інспекції у м. Вінниці, 21027, м. Вінниця, вул.30-річчя Перемоги, 21, код ЄДРПОУ 13344037

до: Товариства з обмеженою відповідальністю "Променергоконтакт", 21000, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 82, к. 608, код ЄДРПОУ 32537910

про припинення юридичної особи

          

Представники :

позивача : не з"явився

відповідача : не з"явився


розглянувши справу у відкритому судовому засіданні за позовом: Державної податкової інспекції у м. Вінниці, м. Вінниця до Товариства з обмеженою відповідальністю "Променергоконтакт", м. Вінниця про припинення юридичної особи , -


В С Т А Н О В И В :

Заявлено позов про припинення юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю "Променергоконтакт", м. Вінниця.

Представники сторін в судове засідання не з"явились. З огляду на те, що документів, що надані до матеріалів справи достатньо для вирішення спору по суті в даному судовому засіданні, неявка сторін не перешкоджеє вирішенню спору.

Позов мотивовано тим, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Променергоконтакт" не подає до державної податкової інспекції декларацій і розрахунків та не здійснює оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, не надає відповідно до вимог закону фінансову звітність щодо своєї господарської діяльності.

Дослідивши надані докази та матеріали справи, в судовому засіданні встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Променергоконтакт" зареєстроване Реєстраційною палатою радою народних депутатів м. Вінниці реєстраційний № 24901446Ю0030593 від 03.06.2003р., не звітує перед податковим органом з 2005 року, про що свідчить довідка Державної податкової інспекції у м. Вінниці № 16226/10/15 від 12.10.2006р..

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування" передбачено, що платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані:

- вести бухгалтерський облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати її зберігання у терміни, встановлені законами;

- подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням, сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до п. 8 ст. 19 Господарського кодексу України, усі суб'єкти господарювання зобов'язані здійснювати первинний (оперативний) та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складати статистичну інформацію, а також надавати відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності, інші дані, визначені законом.

Частина 2 ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” передбачає однією з підстав для припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

          Статтею 51 Господарського кодексу України передбачено скасування (припинення) підприємницької діяльності на підставі рішення суду у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законами.

Відповідно до ст. ст. 11, 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а суд згідно ст. 86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об‘єктивному дослідженні.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що вимоги позивача є обґрунтованими, відповідають дійсним обставинам та матеріалам справи, а отже підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 70,71, 79, 86, 94, 128, 158, 163,167,255, 257 Кодексу адміністративного

судочинства України, -

ПОСТАНОВИВ:


1.          Позов задовольнити.

2.          Припинити юридичну особу Товариство з обмеженою відповідальністю

"Променергоконтакт", 21000, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 82, к. 608, код ЄДРПОУ

32537910.

3.          Копію постанови направити сторонам по справі ( відповідачу на дві адреси ) та

Державному реєстратору м. Вінниці Надольному І.Д. для виконання вимог встановлених ст.

38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб

підприємців” за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59.


Відповідно до ст. 186 КАС України постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 254 КАС України постанова набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Повний текст постанови підписано та оформлено 14.12.2006р.Суддя Білоус В.В.