Рішення №310781


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

_________________________________________________________________________________________________


У Х В А Л А

про закриття провадження у справі


05 грудня 2006 р.            Справа № 13/503-06

          Суддя господарського суду Тісецький С.С. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Державної податкової інспекції у м. Вінниці

до:Відособленого структурного підрозділу комерційного відділу товаристваз обмеженою відповідальністю "УАК ЛТД"

про припинення юридичної особи


Секретар судового засідання Новожилова Л.В.

Представники :

позивача : Опанасюк П.П., за дов. № 28197/10/10 від 12.12.2005 р.

відповідача : не з'явився

В С Т А Н О В И В :

Заявлено позов про припинення юридичної особи Відособленого структурного підрозділу комерційного відділу товариства з обмеженою відповідальністю "УАК ЛТД" м. Вінниця.

Разом з тим, згідно положення Відособленого структурного підрозділу комерційного відділу товариства з обмеженою відповідальністю "УАК ЛТД" м. Вінниця, відповідач не є юридичною особою, а являється структурним підрозділом ТОВ "УАК ЛТД" м. Вінниця

Позивач подав заяву про відмову від позову на підставі ч. 1 ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України, в зв'язку з тим, що має намір звернутись з відповідним позовом до суду загальної юрисдикції як адміністративного суду.

Судом вказана відмова приймається, а провадження у справі підлягає закриттю.

Керуючись п. 2 ч. 1 ст.ст. 157, 165 КАС України, -

У Х В А Л И В :

          Провадження у справі № 13/503-06 закрити.

Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.


Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.Суддя Тісецький С.С.