Рішення №310791


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

__________________________________________________________________


У Х В А Л А

про повернення позовної заяви


14 грудня 2006 р. Справа № 14/68-06/02-2а


Суддя господарського суду Залімський І.Г. , розглянувши матеріали справи

за позовом: Сільськогосподарського виробничого кооперативу "Надія" (24120, вул. Колгоспна, 8, с. Володіївці Чернівецького району Вінницької області, код 03731922)

до: Комунального підприємства "Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризаціїї" (24000, вул. Покровська, 21, м. Могилів-Подільський Вінницької області, код 3338219

Третя особа: Приватне сільськогосподарське підприємство "Господар-Плюс" (24120, вул. Перемоги, с. Володіївці Чернівецького району Вінницької області)

про визнання рішення неправомірним та скасування реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна

ВСТАНОВИВ :


До господарського суду надійшла позовна заява № б/н від 01.12.06.

          Ухвалою суду від 08.12.2006 року вказану позовну заяву залишено без руху з наданням строку для усунення недоліків.

          14.12.2006 року до суду надійшла заява позивача про відкликання позовної заяви.

          Оскільки вказану заяву було подано до відкриття провадження в адміністративній справі, то відповідно до п.2 ч.3 ст. 108 КАС України, позовну заяву слід повернути позивачу.           

Керуючись п. 2 ч.ч.3,4 ст.ст. 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -


УХВАЛИВ :


Позовну заяву №б/н від 01.12.06 разом з доданими матеріалами повернути позивачу.          Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.


Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.


Суддя Залімський І.Г.