Рішення №310793


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________


У Х В А Л А

про порушення провадження у справі


"14" грудня 2006 р. Справа № 13/12-07


Суддя господарського суду Тісецький С.С. , розглянувши матеріали справи

за позовом: ТОВ торгівельно-виробниче підприємство "ВінПак", м.Вінниця

до: Приватного підприємства "Джерело", м.Вінниця про стягнення 3666 грн.за ремонт автомобіля, 2833 грн.вартість палива,10000 грн втраченої вигоди. визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на "10" січня 2007 р. о 12:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1115 .

3. Зобов’язати позивача, відповідача, забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.28 ГПК України з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду з супровідним листом за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу : оригінали доданих до позовної заяви документів - для огляду в судовому засіданні. Докази наявності причинного зв'язку між невідповідною якістю палива, проданого відповідачем та поломкою автомобіля; обґрунтований розрахунок втраченої вигоди з посиланням на чинне законодавство; докази на підтвердження того, що паспорт якості № 56 був виданий саме щодо перевірки бензину, поставленого відповідачем; Докази проведення розрахунків відповідачем на час розгляду справи в суді (первинні бух. документи).

Відповідачу: установчі документи, на підставі яких діє відповідач (у т.р. статут, довідку з ЄДРПОУ). Вказати свої банківські реквізити. Відзив на позов з доказами в обґрунтування та доказом відправки (отримання) копії позивачем. Докази проведення розрахунків з позивачем на час розгляду справи в суді (первинні бух. документи). Докази відповідності чи невідповідності дизельного палива, яким 28.02.2006 року було заправлено автомобіль позивача встановленим вимогам ДСТУ 3868-99 за температурою спалаху (наявність бензинових фракцій); бухгалтерські документи на підтвердження того, чи відпускалось дизельне паливо позивачу 28.02.2006 р., і якщо відпускалось то в якій кількості.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали - надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання. Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст. 81 ГПК України).Суддя Тісецький С.С.