Рішення №310795

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про порушення провадження у справі


"14" грудня 2006 р. Справа № 4/53-07


Суддя господарського суду Білоус В.В. , розглянувши матеріали справи

за позовом: Акціонерного товариства закритого типу "Корделівський обласний міжгосподарський комбікормовий завод", вул. Київська, с. Корделівка, Калинівський район, Вінницька область, код ЄДРПОУ 00721780

до: Товариства з обмеженою відповідальністю "Калинівський комбікормовий завод", вул. Київська, 1, с. Корделівка, Калинівський район, Вінницька область, 22455, код ЄДРПОУ 00686530

про усунення перешкод в користуванні майном

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в засіданні на "06" лютого 2007 р. о 11:30 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1114 .

3. Явку в засідання представників позивача, відповідача, ВАТ "Вінницягаз", НКРЕ України в особі Вінницького територіального представництва м. Вінниця для надання пояснень, з доказами про повноваження (для представників сторін - доручення, для керівників підприємств та організацій –документи, що посвідчують їх посадове становище), визначеними ст.28 ГПК України та з документами, що посвідчують особу (паспорт або службове посвідчення), визнати обов’язковою.

4. В зв"язку з посиланням відповідачем на укладення з ВАТ "Вінницягаз" договору на постачання і транспортування природного газу №Кл-06-5п від 20.01.2006р. рішення зі спору може вплинути на його права і обов"язки . Тому на підставі ст. 27 ГПК України суд за власною ініціативою вважає за необхідне залучити до участі в справі в якості 3-ї особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ВАТ "Вінницягаз".

5. Зобов"язати позивача направити ВАТ "Вінницягаз" копії позовної заяви і доданих до неї доказів та докази такого направлення надати суду за 3 дні до дня судового засідання.

6.Оскільки згідно чинного законодавства НКРЕ України є державним органом ліцензування з транспортування природного газу газопроводами суд на підставі ст. 30 ГПК України вважає за необхідне викликати посадових осіб НКРЕ України в особі Вінницького територіального представництва в якості спеціалістів для надання пояснень з питань що будуть виникати під час вирішення спору.

7. Зобов’язати сторони до 02.02.2007 р. через канцелярію з супровідним листом подати суду:

Позивачу: Оригінали доказів, наданих з позовом (для огляду в судовому засіданні); Ліцензію на траспортування природного газу газопроводом; Договір про дольову участь в технічному обслуговуванню ГРП від 18.06.2003р.; Докази які стверджують зниження тиску в газопроводі внаслідок приєднання відповідачем до нього свого газопроводу; Докази , які стверджують за позивачем право власності на газопровод високого тиску довжиною 3855 м. діаметром 89 х 4 та середнього тиску довжиною 100м, діаметром 76 х 3 з установкою ГРПБ 12/6, 12/003 ; Докази прийняття цих газопроводів державною комісією в експлуатацію ( акт державної комісії, свідоцтво про право власності); Докази про технічну неможливість перекриття подачі газу газопроводом відповідачеві; Докази які спростовують доводи відповідача в листі б/н і дати, наданому з позовною заявою; Установчі документи ( належним чином завірені копії в справу, оригінали для огляду в судовому засіданні ); Довідку Державного Казначейства про зарахування суми сплаченого державного мита в Державний бюджет України; Інші докази в обгрунтування своїх доводів чи заперечень.

Відповідачу: Письмові пояснення (відзив на позов) стосовно заявлених позивачем вимог з обґрунтуванням цих пояснень відповідними доказами; Всі докази в обгрунтування своїх заперечень ( договори, платіжні документи, тощо ); Установчі документи, довідку з ЄДРПОУ ( копії в справу , оригінали для огляду в судовому засіданні ); Інші докази в обгрунтування своїх доводів чи заперечень.

Зобов”язати Головне управління статистики у Вінницькій області на підставі ст. 38 ГПК України до 02.02.07р. надати довідку щодо перебування ТОВ "Калинівський комбікормовий завод" ( код ЄДРПОУ 00686530) на обліку в ЄДРПОУ .

8. Дану ухвалу надіслати позивачу, відповідачу, ВАТ "Вінницягаз", НКРЕ України в особі Вінницького територіального представництва м. Вінниця, Головному управлінню статистики у Вінницькій області ( рекомендованим листом).


          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст. 81 ГПК України).Суддя Білоус В.В.