Рішення №310815

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

_________________________________________________________________

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

14 грудня 2006 р.


Суддя господарського суду Залімський І.Г. , розглянувши матеріали

за позовом: Прокурора Липовецького району (вул. Леніна, 31, м. Липовець, Вінницька область) в інтересах держави в особі сільської ради (с. Росоша, Липовецький район, Вінницька область)

до:Колективного фармацевтичного підприємства "Здоров'я" (вул. Леніна, 39, м. Липовець, Вінницька область, 21100) позов на суму 10148,55 грн.

В С Т А Н О В И В :

          До господарського суду надійшов адміністративний позов № 2047 від 06.09.2006р.прокурора Липовецького району в інтересах держави в особі Росошанської сільської ради про стягнення з колективного фармацевтичного підприємства "Здоров"я" збитків завданих безоплатним користуванням землею в розмірі 10148 грн. 55 коп. та визнання недійсним свідоцтва на право власності.

Розглянувши дану заяву суд дійшов висновку, що вона підлягає залишенню без руху виходячи з наступного.

Згідно п.4 ч.1. ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, в позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги. А відповідно до ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом. В порушення вказаних норм позивачем не подано доказів, які б підтверджували викладені в заяві обставини. Так прокурор не вказав та не надав доказів щодо юридичного статусу майна, про визнання недійсним свідоцтва про право власності на яке ставиться вимога. Зокрема не зазначено до якої форми власності належить будівля аптеки по вул. К.Маркса с. Росоша, хто є її власником, якими документами це підтверджується.

Крім того, в розрахунку збитків завданих безоплатним користуванням землею прокурор не зазначив доказів, які б підтверджували розмір ставки за використання земельної ділянки в селі Росоші на рівні 2,70 грн/кв. м.

Також, прокурор зазначаючи, що КФП "Здоров'я" зверталось до Виконкому Росошанської сільської ради щодо оформлення права власності на будівлі аптеки, не надав доказів такого звернення та матеріалів за результатами його розгляду.

Прокурором не дотримано вимоги ч. 3 ст. 106 КАС України, відповідно до якої до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів. Так, комплект документів, що має направлятися відповідачу, в матеріалах справи відсутній.

Крім того, відповідно до п. 1, 2 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються: адреса електронної пошти позивача , якщо така є, та відповідача, якщо така відома, проте такої адреси в позовній заяві не вказано.

Також, відповідно до ч. 4 с. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем (прокурором) або його представником із зазначенням дати її підписання. Проте, дана позовна заява дати підписання не містить. Одночасно вказана на позовній заяві вихідна дата 06.09.06 та дата реєстрації заяви в канцелярії суду 13.12.06, не збігаються в часово-просторовому відношенні більше ніж на три місяці.

Керуючись ч. 1 ст. 108, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, -

У Х В А Л И В :

1.          Залишити позовну заяву № 2047 від 06 вересня 2006 р. без руху.

2.          Зобов‘язати прокурора до 09 січня 2007 р. надати суду: копії всіх документів доданих до позовної заяви, відповідно до кількості відповідачів; довідку про номери засобу зв'язку та адреси електронної пошти власні і відповідача; довідку про дату підписання позовної заяви; докази в обґрунтування позовних вимог, зокрема докази юридичного статусу будівель аптеки по вул. К.Маркса, с. Росоша, докази звернення до виконкому Росошанської сільської ради щодо оформлення права власності на будівлі аптеки по вул. К.Маркса, с. Росоша та матеріалів за результатами його розгляду .

3. Дану ухвалу направити прокурору рекомендованим листом.


Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.Суддя Залімський І.Г.