Рішення №310820


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі


13 грудня 2006 р. Справа № 8/39-07


Суддя господарського суду Мельник І.Ю. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Іллінецької міжрайонної державної податкової інспекції (вул. Пестеля , 3, м. Іллінці, Вінницької області , 22700)

до:Споживчого товариства "Стрижаківське" (вул. Шевченка , 25, с. Стрижаків, Оратівського району , Вінницької області, 22640)

про припинення юридичної особи

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,


УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Призначити судовий розгляд справи на 13 лютого 2007 р. о 12:45 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1111 , яке буде проводитись суддею Мельник І.Ю..

3. Зобов’язати позивача, відповідача, інших осіб, які беруть участь у справі забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.58 КАСУ з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду за три робочих дні до судового засідання, в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу :

1. Оригінали документів в підтвердження позовних вимог, що додані до позовної заяви для огляду в судовому засіданні.

2. Докази неподання податкової звітності (із зазначенням виду платежу, терміну неподання звітів та законодавство, що регулює відповідні платежі).

Відповідачу:

1. Відзив на позовну заяву та докази його надіслання позивачу.

2. Докази причин неподання звітності якщо такі є.

3. Підтвердити або спростувати предмет позовних вимог.

4. Реєстраційне свідоцтво суб'єкта підприємницької діяльності (оригінал для огляду в судовому засіданні, належно засвідчену копію в справу).

5. Ухвалу та інформацію про процесуальні права та обов'язки сторін надіслати сторонам рекомендованим листом. Відповідачу направити копію позовної заяви з доданими до неї документами.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

          При цьому суд повідомляє, що відповідно до ч.3 ст.128 КАСУ у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

Суддя Мельник І.Ю.