Рішення №310827


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про відкриття провадження у адміністративній справі


15 грудня 2006 р. Справа № 9/54-07


Суддя господарського суду Балтак О.О. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Управляння Пенсійного фонду України в Ямпільському районі Вінницької області (24500, вул. Піонерська,9, м. Ямпіль, Вінницька область)

до:Відкритого акціонерного товариства районного підприємства "Райагрохім" (24500, вул. Леніна,11, м. Ямпіль, Вінницька область)

про стягнення 23 997,47 грн. заборгованості

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 107, 165 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Призначити судовий розгляд справи на 30 січня 2007 р. о 11:00 в приміщенні господарського суду в кімн. № 1109 , який буде проводитись суддею Балтак О.О..

3. Зобов’язати позивача, відповідача, інших осіб, які беруть участь у справі забезпечити явку в засідання представників сторін з доказами про повноваження, визначеними ст.58 КАСУ з документами, що посвідчують особу.

4. Зобов’язати сторони надати суду необхідні для вирішення спору докази (в належно оформлених копіях через канцелярію суду до 25.01.2007р., в оригіналах - в судове засідання для огляду), в тому рахунку :

Позивачу : оригінали документів доданих до позовної заяви (для огляду - в судове засідання), установчі документи, довідку щодо включення відповідача до ЄДРПОУ, для отримання якої з’явитись у Головне управління статистики у Вінницькій області, пенсійні справи працівників по яких виникла заборгованість по пільгових пенсіях на загальну суму 23997 грн. 47 коп., повідомлення, які надсилались відповідачу про погашення , виплату та доставку пільгових пенсій, докази часткових розрахунків, якщо такі мали місце, інші докази в підтвердження позовних вимог.

Відповідачу: подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та докази , які у нього є зокрема: оригінали документів, якими стверджується доводи чи заперечення проти позову; довідку про включення до ЄДРПОУ; установчі документи; докази часткових розрахунків, якщо такі мали або матимуть місце.

5. Ухвалу та інформацію про процесуальні права та обов'язки сторін надіслати сторонам рекомендованим листом. Відповідачу направити копію позовної заяви з доданими до неї документами.

          У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали –надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

          При цьому суд повідомляє, що відповідно до ч.3 ст.128 КАСУ у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

Суддя Балтак О.О.