Рішення №310854


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

_________________________________________________________________________________________________


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без розгляду


12 грудня 2006 р.            Справа № 6/449-06


Суддя господарського суду Говор Н.Д. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Вінницьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів

до:ТОВ Авіатур-Вінниця", м. Вінниця

штраф на суму 2465,38 грн.


          Секретар судового засідання Мовчан Г.

          Представники :

          позивача : Балтянський В.С., за довіреністю

          відповідача : не з'явився


В С Т А Н О В И В :

           Заявлено позов про стягнення 2465,38 грн. штрафу за недотримання встановленого нормативу працевлаштування інвалідів у 2005 році.

Відповідач в судове засідання не з'явився, витребуваних доказів не надав.

Позивач подав заяву про те, що відкликає позов у зв'язку з тим, що відповідач згідно платіжного доручення № 638 від 9 листопада 2006 року сплатив 2465,38 грн.

З таких обставин позов підлягає залишенню без розгляду на підставі п. 5 ч. 1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України.


          Керуючись п. 5 ч. 1 ст.ст. 155, 165 КАС України, -


УХВАЛИВ :


Позовну заяву №01-08/1044 від 26.10.06 залишити без розгляду.

Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.


Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя Говор Н.Д.