Рішення №311841

Україна

Харківський апеляційний господарський суд


УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

"04" серпня 2006 р.

Колегія суддів у складі:

головуючого судді , судді ,розглянувши апеляційну скаргу вх. №2893Х/1-10 на рішення господарського суду Харківської області від "17" липня 2006 р. по справі № 46/189-06

за позовом Прокурора Київського району м. Харкова в інтересах держави в особі Харківської міської ради, м. Харків

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Харківське міське управління земельних ресурсів, м. Харків

до Комунального підприємства "Студентське" м. Харків

про звільнення та повернення самовільно зайнятої земельної ділянки


встановила:

Заявником не надані докази надсилання копії апеляційної скарги Харківському міському управління земельних ресурсів, до апеляційної скарги прикладені поштові квитанції про направлення копій апеляційної скарги лише прокурору Київського району м. Харкова та Харківській міській раді, а копії апеляційної скарги повинні надсилатись всім сторонам по справі.          

Керуючись п.2 статті 97 Господарського процесуального кодексу України, судова колегія, -

ухвалила:

Повернути апеляційну скаргу та додані до неї матеріали.

Після усунення обставин, що стали причиною повернення подання, зазначених у п.2 частини1 ст. 97 ГПК України, сторона у справі має право повторно подати апеляційну скаргу у загальному порядку.

У разі пропуску строку оскарження апеляційна скарга має бути подана повторно лише з мотивованим клопотанням про його відновлення.


Додаток: заявнику - матеріали апеляційної скарги на 26 арк., в тому числі квитанція про сплату держмита №68 від 28.07.2006 р.


Головуючий суддя


Судді