Рішення №312346

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"08" грудня 2006 р. Справа № 01/5202

Господарський суд Черкаської області в складі: головуючого - судді Чевгуза О.В., секретаря судового засідання Олійник І.С.,

за участю представників:

від ліквідатора: Бас В.М. - представник за довіреністю,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщені господарського суду Черкаської області матеріали справи за заявою державної податкової інспекції у Черкаському районі

до відкритого акціонерного товариства “Будмонтажмеханізація” с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області

про визнання банкрутом відсутнього боржника, -

ВСТАНОВИВ:

Господарський суд Черкаської області 19 жовтня 2006 року за заявою кредитора порушив провадження у справі про банкрутство боржника.

Постановою господарського суду Черкаської області від 17 листопада 2006 року відкрите акціонерне товариство “Будмонтажмеханізація” с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на шість місяців.

До суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного балансу, звіту ліквідатора про проведену роботу по ліквідації, а також про вирішення питання про ліквідацію відкритого акціонерного товариства “Будмонтажмеханізація” с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області як юридичної особи, звернувся ліквідатор.

В судовому засіданні встановлено, що майнові активи та майно відсутні, керівні органи відсутні, заборгованість не погашена.

Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, а також заслухавши ліквідатора, який ствердив, що виконані всі необхідні дії для встановлення активів боржника і враховуючи, що за результатами ліквідаційного балансу у боржника немає майна для задоволення вимог кредиторів необхідно затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, а боржника, як юридичну особу ліквідувати.

Керуючись ст.ст. 32, 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд -

УХВАЛИВ:

Затвердити звіт ліквідатора державної податкової інспекції в Черкаському районі та ліквідаційний баланс відкритого акціонерного товариства “Будмонтажмеханізація ” с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області.

Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю “Будмонтажмеханізація ” с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області, вул. Першотравнева,71, код ЄДРПОУ 00912474 як юридичну особу в зв'язку із банкрутством.

Провадження по справі припинити.

Суддя О.В. Чевгуз