Рішення №312392

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"14" грудня 2006 р.                                         Справа № 10/5859


          Господарський суд Черкаської області в складі: головуючого - судді Шумка В.В., при секретарі судового засідання Холодній Л.В., за участю представника ліквідатора - Теплої В.М. - за довіреністю,

боржника -відсутній,

розглянувши матеріали справи за заявою Державної податкової інспекції у Драбівському районі

до відкритого акціонерного товариства "Драбівський механічний завод"

про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

          Постановою господарського суду від "05" грудня 2006 р. відкрите акціонерне товариство "Драбівський механічний завод" визнане банкрутом, призначено ліквідатором Державну податкову інспекцію у Драбівському районі.           За результатами роботи ліквідатор подав суду звіт та ліквідаційний баланс, згідно з яким майнові активи банкрута відсутні, господарська діяльність припинена.

          Заяви про визнання грошових вимог до банкрута ліквідатору подали:

- Управління Пенсійного фонду України в Драбівському районі - на суму 28667,88 грн.,

- Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України - на суму 36702,87 грн.,

- Драбівський районний центр зайнятості - на суму 1475,71 грн.

          Ліквідатор, на підставі рішення зборів кредиторів (протокол зборів кредиторів від 13.12.06 р.), подав суду клопотання про ліквідацію підприємства - банкрута та припинення провадження у справі.

          Представник ліквідатора у судовому засіданні звіт та ліквідаційний баланс підтримав, підтвердив відсутність майнових активів боржника та його виробничої діяльності.

          Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, заслухавши представника ліквідатора, суд вважає, що ліквідатором виконані всі необхідні дії для встановлення активів підприємства-банкрута.

          Враховуючи, що у банкрута відсутнє майно для задоволення вимог кредиторів, суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а підприємство-банкрут, як юридична особа, ліквідації.

          Керуючись ст. ст. 24, 32, 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд -


УХВАЛИВ:


          Ліквідаційний баланс відкритого акціонерного товариства "Драбівський механічний завод", смт. Драбів Черкаської області, вул. Васильченка, 73, ідентифікаційний код 24410926, затвердити.

          Відкрите акціонерне товариство "Драбівський механічний завод", смт. Драбів Черкаської області, вул. Васильченка, 73, ідентифікаційний код 24410926, як юридичну особу, ліквідувати у зв'язку з банкрутством.

          
          

          Провадження у справі припинити.          Ухвалу надіслати сторонам, державному реєстратору, Черкаському обласному сектору з питань банкрутства, Державній виконавчій службі у Драбівському районі.
Суддя                                                                                Шумко В.В.