Рішення №312841

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА


"21" листопада 2006 р.

Справа № 15/431-06-11576


Господарський суд Одеської області у складі

Судді Петрова В.С.

При секретарі Стойковій М.Д.


За участю представників

Від прокуратури –не з'явився;

Від позивача – Михайлюк В.В.;

Від відповідача – не з’явився;

Від прокуратури –не з'явився.


розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Заступника прокурора Малиновського району м. Одеси в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси до Житлово-будівельного кооперативу „Головчорноморськбуд ОТТУ” про припинення юридичної особи, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача –Виконавчого комітету Одеської міської ради,-

ВСТАНОВИВ:


Заступник прокурора Малиновського району м. Одеси в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси звернувся до господарського суду Одеської області з позовною заявою до Житлово-будівельного кооперативу „Головчорноморськбуд ОТТУ” про припинення юридичної особи, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача –Виконавчого комітету Одеської міської ради, посилаючись на те, що відповідач не подає податкову звітність з березня 2002 р.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 03.11.2006 р. було порушено провадження по справі № 15/431-06-11576.

У судовому засіданні представник позивача звернувся до суду із заявою про припинення провадження у справі у зв’язку з відсутністю предмета спору, оскільки відповідач надав податкову звітність.

Відповідно до п. 1.1 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд припиняє провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.

Приймаючи до уваги те, що у справі відсутній предмет спору, провадження у справі підлягає припиненню.


Керуючись п. 1.1 ст. 80, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд –


У Х В А Л И В:


Провадження у справі 15/431-06-11576 за позовом Заступника прокурора Малиновського району м. Одеси в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Малиновському районі м. Одеси до Житлово-будівельного кооперативу „Головчорноморськбуд ОТТУ” про припинення юридичної особи, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача –Виконавчого комітету Одеської міської ради припинити.


Ухвалу може бути оскаржено у 10-денний термін після її підписання.


Підписано 05.12.2006 р.


Суддя Петров В.С.