Рішення №312905

22-ц-6071/06р.

УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до розгляду

13 листопада 2006 р.                                                         м. Харків

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Харківської області Колтунова А.І., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на ухвалу Фрунзенського районного суду м. Харкова від 20 жовтня 2006 року по цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю торгівельно-виробничого підприємства «Меор» в особі директора ОСОБА_1 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, третя особа - ОСОБА_2 про припинення корпоративних правовідносин, -

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на ухвалу Фрунзенського районного суду м. Харкова від 20 жовтня 2006 року оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України, подана в установлений законом строк на апеляційне оскарження. Інших підстав для залишення апеляційної скарги без руху не має.

У зв'язку з цим апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

Керуючись ст. 297 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Прийняти апеляційну скаргу ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на ухвалу Фрунзенського районного суду м. Харкова від 20 жовтня 2006 року по цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю торгівельно-виробничого підприємства «Меор» в особі директора ОСОБА_1 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, третя особа - ОСОБА_2 про припинення корпоративних правовідносин до розгляду апеляційним судом.

Ухвала оскарженню не підлягає.