Рішення №312921

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

"07" грудня 2006 р.

Справа № 14/169-нр

м.Миколаїв


Господарський суд Миколаївської області

головуючий суддя Коваль Ю.М.,

при секретарі Сербіні К.Л.,

представник від кредитора –Лопушанський В.М.- директор,

від боржника –не з’явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом кредитора закритого акціонерного товариства «Південбудтранс»(надалі –ЗАТ “Південбудтранс”), Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Проммайданчик, 4, а/с 58,

до боржника відкритого акціонернего товариства «Юженергобуд»(надалі- ВАТ «Юженергобуд»), Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, Проммайданчик, а/с 327,

установа банку: 1) Ощадбанк в м. Южноукраїнськ,

2) МФ КБ «Приватбанк», м. Южноукраїнськ.

про банкрутство ВАТ «Юженергобуд”, -

ВСТАНОВИВ:


Ухвалою від 31.03.2003р. господарським судом Миколаївської області порушено провадження у справі, прийнято заяву про банкрутство ВАТ «Юженергобуд»до розгляду в підготовчому засіданні.

ВАТ «Юженергобуд»заявлено письмове клопотання щодо відкладення розгляду справи, оскільки ухвала господарського суду від 23.11.2006 р. отримана останнім на передодні судового засідання, що унеможливило виконання її вимог.

Враховуючи, що причина неявки боржника в судове засідання є поважною, та виникла не з його вини та те, що сторонами не в повному обсязі виконані вимоги ухвали суду від 23.11.2006 р., суд вважає за необхідне задовольнити клопотання та відкласти розгляд справи.

Керуючись ст.ст. 77 86 Господарського процесуального кодексу України, суд –


УХВАЛИВ:


1. Розгляд справи призначити на 11 січня 2007 р. о 12 год. 00 хвил.

           Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду за адресою: м. Миколаїв, Будинок Рад, вул. Адміральська, 22, 9 пов., к. 924.


2. Боржнику –виконати вимоги ухвали від 23.11.2006 р. в повному обсязі, а саме:

-          надати суду загальну суму заборгованості боржника перед кредитором (ами), у тому числі по заробітній платі працівників боржника, а також заборгованості по податках і зборах (обов'язкових платежах);

-          відомості про наявне у боржника майно, у т.ч. кошти, які знаходяться на його рахунках у банках чи інших фінансово-кредитних установах, поштові адреси банків чи інших фінансово-кредитних установ;

-          повідомити найменування і адресу банку, що обслуговує товариство.

-          надати довідку органів держстатистики про знаходження боржника у Єдиному Державному реєстрі підприємств та організацій України станом на час розгляду справи, баланс за останній звітний період, звіт про фінансові результати.


3.          Кредитору виконати вимоги ухвали від 23.11.2006 р., а саме:

- надати ліквідаційний (розподільчий) баланс, складений на момент ліквідації орендного автотранспортного підприємства “Південьбудтранс”, ідентифікаційний код 4634575, котре згідно довідки статуправління у Миколаївській області за №19/11-1382 від 05.05.2006 р. ліквідовано 12.07.2001 р., з відображенням переходу права вимоги по оплаті векселів, сума вимог по яким вважається боржником безспірною майновою вимогою.

Суддя

Ю.М. Коваль