Рішення №313060

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"11" грудня 2006 р.

11:20

Справа № 15/530/06


м. Миколаїв

Господарський суд Миколаївської області,

головуючий суддя Коваль С.М.,

при секретарі Хімороді В.Г.,

за участю представників сторін:

від позивача: Джафарову В.А., дов. № 5778/10/10-00-14г від 13.06.2006 року;

від відповідача: не з’явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу № 15/530/06

за позовом Очаківської об”єднаної державної податкової інспекції (надалі-Очаківська ОДПІ), м. Очаків, вул. Шкрептієнко, 27,

до Очаківської районної організації партії промисловців і підприємців України (надалі-ОРО партії промисловців і підприємців України), м. Очаків, вул. 60 років СРСР 18, кв. 8,

про припинення юридичної особи та скасування державної реєстрації, -


          На підставі Розпорядження голови господарського суду Миколаїської області від 6 грудня 2006 року у зв‘язку з неможливістю виконання своїх обов”язків суддею Середою О.Ф. справу № 15/530/06 передано для подальшого розгляду та вирішення по суті судді Ковалю С.М.


В С Т А Н О В И В:

Очаківська ОДПІ звернулася з позовною заявою про припинення юридичної особи ОРО партії промисловців і підприємців України на підставі абз. 4 ч. 2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, посилаючись на те, що відповідач, як платник податків, починаючи з 12.02.05року не подає податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності до податкових органів.

Дослідивши подані позивачем докази, суд визнає позовні вимоги обґрунтованими.

Так, ОРО партії промисловців і підприємців України зареєстровано як юридичну особу і включено до Єдиного державного реєстру з ідентифікаційним кодом 33802821 з місцем знаходження: м. Очаків, вул. 60 років СРСР 18, кв. 8. Про це свідчить копія свідоцтва про державну реєстрацію № 15231200000000104 від 09.11.2001 року .

Із довідки позивача вбачається, що ОРО партії промисловців і підприємців України було зареєстровано платником податків, і що станом на 13.11.2006 року. підприємство не має заборгованості із сплати податків, зборів, обов’язкових платежів.

У відповідності з чинним податковим законодавством юридичні особи зобов’язані подавати органам податкової служби декларації та бухгалтерську звітність у встановлені п. 4.1.4. ст. 4 ЗУ “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” строки.

Доводи позивача про те, що ОРО партії промисловців і підприємців України не надає органам податкової служби податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності більше одного року підтверджується, зокрема, актом перевірки дотримання податкового законодавства № 433 від 17.10.2006 року.

У відповідності з абз. 4 ч. 2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності є підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством юридичної особи.

Таким чином, позовні вимоги Очаківської ОДПІ про припинення юридичної особи ОРО партії промисловців і підприємців України обґрунтовані та підлягають задоволенню в повному обсязі.

Керуючись ст. ст. 161-163 КАС України, господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:


1.          Позовні вимоги задовольнити повністю.

2.          Припинити юридичну особу та скасувати державну реєстрацію Очаківської районної організації партії промисловців і підприємців України, м. Очаків, вул. 60 років СРСР 18, кв. 8, ідентифікаційний код 33802821.

3.          В день набрання постановою законної сили її копію надіслати державному реєстратору .


Постанова набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня її проголошення, якщо не подано заяву про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження постанови подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду скарги.

Постанову може бути оскаржено в порядку, встановленому ст. 186 КАС України.

Суддя

Коваль С.М.