Рішення №313064

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

"14" грудня 2006 р.

Справа № 6/597/06


Суддя господарського суду Миколаївської обл. Ткаченко О.В., розглянувши адміністративний позов кооперативу “Автомобіліст”, Миколаївська область, Березанський район, с. Коблево, вул. Одеська, 2-г.

До Коблевської сільської ради, Миколаївська область, Березанський район, с. Коблево, вул. Одеська, 6.

Третя особа на стороні відповідача: Фізична особа –підприємець Налескін Сергій Леонідович, м. Київ, вул. Дружби народів, 8-а, кв. 33.

Про скасування рішень суб’єкта владних повноважень.

Розглянувши клопотання позивача щодо забезпечення адміністративного позову, враховуючи, що відкриття провадження в адміністративній справі не зупиняє дію оскаржуваного рішення суб’єкта владних повноважень, суд вважає необхідним клопотання задовольнити та вжити заходи забезпечення адміністративного позову, а саме, заборонити відповідачу вчиняти будь-які дії, спрямовані на відчуження, безоплатне користування, передачу в оренду земельної ділянки площею 0,51 га, розташованої за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Коблево, на перехресті вулиць Одеської та вулиці Морської.

Керуючись ст. 110, 117, 121 КАС України,


У Х В А Л И В :


1.          Вжити заходи забезпечення адміністративного позову, а саме, заборонити відповідачу вчиняти будь-які дії, спрямовані на відчуження, безоплатне користування, передачу в оренду земельної ділянки площею 0,51 га, розташованої за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Коблево, на перехресті вулиць Одеської та вулиці Морської.

2.          Зобов’язати позивача до 08.01.2007 року надати суду, відповідно до вимог ст. 106 КАС України, копії позовної заяви з доданими до неї документами відповідно до кількості сторін.

3.          Закінчити підготовче провадження по справі.

4.          Зобов’язати позивача до 27.12.2006 року надати суду копію свідоцтва про державну реєстрацію, у відповідності до ст. 106 КАС України, надати суду докази, на які він посилається в підтвердження позовних вимог, а також копію позовної заяви та доданих до неї документів.

5.          Розгляд справи призначити на 17 січня 2007 року о 10:00.

6.          Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб. 921.

7.          Явка повноважних представників сторін в судове засідання обов’язкова.


Суддя

О.В.Ткаченко