Рішення №313072

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

"11" грудня 2006 р.

Справа № 15/533/06


м. Миколаїв

За позовом: Миколаївський міжрайонний природоохоронний прокурор в інт. Держави в особі державного управління екології та природних ресурсів в Миколаївській області, м. Миколаїв, пр-т Леніна,16

Відповідач: ТОВ «Укрюгмедіа», м. Миколаїв, вул. Фрунзе,14а

Суть спору: про стягнення 833932,8грн.


Суддя Смородінова О.Г.

При секретарі судового засідання Вязовському М.А.


П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від позивача: не з’явився;

Від відповідача: не з’явився;

Прокурор: Давиденко А.В.

В судовому засіданні присутні:


СУТЬ СПОРУ: Прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача на користь держави в особі позивача 833932,8грн. Позивач в судове засідання представника не направив, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Відповідач відзив по суті позову не надав, в судове засідання представника не направив.

Прокурор в судовому засіданні заявив про розгляд справи по суті та повідомив адресу фактичного місцезнаходження відповідача.

Заслухавши прокурора, з’ясувавши, що позивач не відмовляється від позову, відповідач відзив по суті позову не надав, визначивши питання про склад осіб, які братимуть участь у справі, суд вважає за необхідне закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.

Керуючись п.4 ч.1 ст. 121,ст. 165 КАС України, - суд


УХВАЛИВ:


1.          Призначити справу до судового розгляду, який відбудеться 30.01.2007р. на 10:00.

2.          Позивачу письмово пояснити нарахування штрафних санкцій в розмірі 833932,80грн. та документально підтвердити повідомлення відповідача про сплату саме цих коштів.

3.          Відповідачу надати письмові заперечення проти позову на державній мові з посиланням на номер справи та докази, які у нього є; копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру України із зазначенням юридичної адреси станом на дату подання позову.


Суддя

О.Г. Смородінова