Рішення №313076

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"12" грудня 2006 р.

10:19

Справа № 6/543/06


м. Миколаїв


12.12.2006 р. 10 год. 19 хв. м. Миколаїв, Будинок Рад, вул. Адміральська, 22.каб. № 921

Господарський суд Миколаївської області в складі: судді Ткаченко О.В. при секретарі Засядівко О.О.


За позовом : Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Миколаєва, м. Миколаїв, вул. Гмирьова, 1/1.

до відповідача : товариства з обмеженою відповідальністю “Генріх і К”, м. Миколаїв, вул. Південна, 66/3, кв. 3.


Суддя Ткаченко О.В.


Представники:

Від позивача : Курганов О.Ю., довіреність № 138 від 02.03.06 р.

Від відповідача: представник не з’явився.

ПРЕДМЕТ СПОРУ: позивач звернувся до суду з позовом про припинення юридичної особи ТОВ “ Генріх і К ”.


          Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, господарський суд встановив таке:

          Позивач звернувся до господарського суду з позовом про припинення юридичної особи відповідача, оскільки останній не звітує до ДПІ з 01.01.2004 року.

Суб’єкт підприємницької діяльності –юридична особа ТОВ “ Генріх і К ” зареєстрований міськвиконкомом Миколаївської міської ради за № 15835 21.06.2002 року, про що свідчить копія свідоцтва про державну реєстрацію, за адресою: м. Миколаїв, вул. Південна, 66/3, кв. 3.

Згідно з ч.2 ст. 38 ЗУ „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” неподання суб‘єктом підприємницької діяльності –юридичною особою протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для винесення судового рішення щодо припинення юридичної особи.

Акт перевірки дотримання податкового законодавства ТОВ “ Генріх і К ” № 15-128/188 від 26.05.2006 р., складений працівниками позивача, свідчить, що відповідач не звітував до ДПІ з 01.01.2004 року.

          На підставі зазначеного акту перевірки позивачем прийнято розпорядження про звернення до суду з позовом про припинення юридичної особи відповідача.

          За таких обставин, позовні вимоги обґрунтовані і підлягають задоволенню.

          На підставі ст.ст. 59, 347 ГК України, ст. 38 ЗУ „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, керуючись ст.ст. 94,161-163 КАС України, господарський суд

П О С Т А Н О В И В :

Припинити юридичну особу товариства з обмеженою відповідальністю “Генріх і К”, м. Миколаїв, вул. Південна, 66/3, кв. 3, ідентифікаційний код 32056672, зареєстрованого міськвиконкомом Миколаївської міської ради свідоцтво № 15835 від 21.06.2002 року.

Постанову для виконання вимог ч. ч. 6,7 ст. 59 ГК України, ст.6 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” надіслати Державному реєстратору Миколаївського міськвиконкому, якого зобов’язати повідомити суд про виконання судового рішення у строк передбачений ЗУ „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.

Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Суддя

О.В.Ткаченко