Рішення №313101

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"11" грудня 2006 р.

Справа № 16/513/06


за позовом: Державної податкової інспекції у Центральному районі міста Миколаєва, 54030, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 24

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-Продакш-Фільм”, 54017, м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 14А

про припинення юридичної особи


Суддя                                                                                                      Фролов В.Д.

Секретар                                                                                                     Кобак М.В.


Представники:

Від позивача: Васильчиков І.В.. довіреність від 03.10.06 р.

Від відповідача: не з’явився.


Відповідач свого представника у судове засідання не направив, хоча був повідомлений про час і місце проведення судового засідання належним чином.

Відповідач заперечень проти позову не надав.

Відповідно до ч. 2 ст. 128 КАС України, неповідомлення стороною про причини неприбуття у судове засідання не є перешкодою для розгляду справи

Розглянувши матеріали справи, господарський суд –


встановив:


На підставі ст. 11 Закону України “Про державну податкову службу” позивач звернувся до господарського суду з позовом про припинення юридичної особи відповідача, оскільки останній не звітує до ДПІ з листопада 2003 року.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Гарант-Продакш-Фільм” зареєстроване рішенням Виконкому Миколаївської міської Ради № 15132 від 17.10.2001 року за адресою м. Миколаїв, вул. Севастопольська, 14А.

Акт перевірки дотримання податкового законодавства відповідачем, складений посадовими особами ДПІ 20.10.2006 року (аркуш справи 4), свідчить, що відповідач не звітував до ДПІ з листопада 2003 року.

Згідно з п. 2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” неподання суб’єктом підприємницької діяльності протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для винесення судового рішення щодо припинення юридичної особи.


Керуючись ст.ст. 94, 128, 161-163 КАС України, господарський суд
П О С Т А Н О В И В :


1.          Позов задовольнити повністю.

2.          Припинити юридичну особу Товариства з обмеженою відповідальністю „Гарант-Продакш-Фільм” код ЄДРПОУ 31671879, зареєстроване рішенням Виконкому Миколаївської міської Ради № 15132 від 17.10.2001 року.

3.          Постанову для виконання вимог ч. 15 ст. 58 ГК України, ч.8 ст. 22, ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” надіслати Державному реєстратору Миколаївського міськвиконкому, якого зобов’язати повідомити суд про виконання судового рішення у строк, передбачений ч.7 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”.


Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.Суддя

В.Д.Фролов