Рішення №313395


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


11.12.06                                                                                 Справа № 14/609пн

Суддя Лісовицький Є.А., розглянувши матеріали справи за позовом Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Луганська


до Приватного підприємства «Комерційної фірми «Ю-Т-А», м. Луганськ

про припинення юридичної особи          

визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, і керуючись статтями 61,64-68 Господарського процесуального кодексу України,


УХВАЛИВ:


1.          Порушити провадження у справі та прийняти заяву до розгляду.

2.          Розгляд справи призначити на 25.12.2006 р. на 11 год. 05 хв.

3.          Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в каб. № 323.

4.          Зобов’язати Позивача: подати заперечення на відзив відповідача, документальні та нормативні підтвердження викладених в запереченні доводів; подати оригінали документів, доданих до позову у копіях - для огляду в засіданні; подати документальне підтвердження реєстрації відповідача, рішення про державну реєстрацію відповідача; надати висновок щодо неподання звітності відповідачем на день розгляду справи; подати документальні підтвердження знаходження відповідача у міському реєстрі суб’єктів підприємництва на день розгляду справи.

5.          Зобов’язати Відповідача: подати суду письмовий відзив на позовну заяву, докази його надіслання позивачу, документальні підтвердження викладених у відзиві доводів та дати останнього подання податкових декларацій згідно з законодавством; подати докази повноважень як юридичної особи (Статут, копію – до справи, копію довідки про включення до ЄДРПОУ).

6.           Головному управлінню статистики у Луганській області - надати довідку про внесення відповідача - Приватного підприємства «Комерційної фірми «Ю-Т-А», м. Луганськ, вул. 30 Лєт Побєди, 37 б/18, ід. код 33351775 до ЄДРПОУ.


Явка представників сторін в засідання суду обов’язкова.


Суддя                                                                                  Є.А. Лісовицький

Помічник судді І.О. Каширіна