Рішення №314993

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

18.12.06р.


Справа № Б15/11/06-11


За заявою Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, м. Дніпропетровськ

до боржника Спеціалізованого ремонтно-будівельного управління "Дніпропетровськліфт" ДП АТ відкритого типу "Укрліфт", м. Дніпропетровськ


про визнання грошових вимог


Суддя Петренко Н.Е.


Представники сторін: без участі сторін


СУТЬ СПРАВИ:

          Справа про банкрутство Спеціалізованого ремонтно-будівельного управління "Дніпропетровськліфт" ДП АТ відкритого типу "Укрліфт", м. Дніпропетровськ перебуває на стадії ліквідації.

          Ухвалою господарського суду від 30.11.06 ліквідатора банкрута було зобов'язано розглянути грошові вимоги Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, м. Дніпропетровськ і про результати повідомити господарський суд.

18.12.06 до господарського суду надійшло повідомлення ліквідатора про результати розгляду заяви кредитора щодо грошових вимог до Спеціалізованого ремонтно-будівельного управління "Дніпропетровськліфт" ДП АТ відкритого типу "Укрліфт", м. Дніпропетровськ в якому зазначено, що грошові вимоги Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, м. Дніпропетровськ визнані частково.

Враховуючи викладене, розгляд цих вимог слід призначити у судовому засіданні за участю представника кредитора та ліквідатора.

Керуючись 86 ГПК України, ст. ст. 24, 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд –

УХВАЛИВ:


Розгляд заяви Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, м. Дніпропетровськ з грошовими вимогами до Спеціалізованого ремонтно-будівельного управління "Дніпропетровськліфт" ДП АТ відкритого типу "Укрліфт", м. Дніпропетровськ призначити на 11.01.07 о 10:40.

Явку предстаників кредитора та ліквідатора у судове засіданняи визнати обов'язковою.


Суддя


Н.Е. Петренко


Вик. Медяник О.В.