Рішення №314999

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19.12.06р.


Справа № Б24/33/06


За заявою Криничанської МДПІ, смт.Кринички

до боржника сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Діброва", с.Маломихайлівка Криничанського району

про визнання банкрутом


Суддя Калиниченко Л.М.


Представники:

від кредитора: Пальцун І.В. –дор. № 8920/10/10-015 від 11.12.06р., МДПІ

від боржника: Чуйко М.Д. –розпорядник майна

СУТЬ СПРАВИ:

          

Провадження у справі порушено 17.02.2006р.

Згідно з ухвалою господарського суду від 24.07.2006р. заявником в газеті “Голос України” від 26.08.2006р. № 157 (3907) опубліковано оголошення про порушення справи про банкрутство.

26.10.06р. затверджено реєстр вимог кредиторів у справі.

24.11.06р. до господарського суду Дніпропетровської області надійшло клопотання № 06/586 від 22.11.06р. арбітражного керуючого Чуйко Миколи Дмитровича, ліцензія серія АБ № 216888 з протоколом зборів комітету кредиторів від 21.11.06р. щодо відкриття ліквідаційної процедури у даній справі та призначення його ліквідатором у даній справі.

Враховуючи рішення комітету кредиторів та той факт, що пропозиції по санації боржника до суду не надходили, господарський суд прийшов до висновку про необхідність прийняття постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік згідно статті 22 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Згідно статті 23 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатору у 5-ти денний термін з дня прийняття цієї постанови слід опублікувати оголошення в офіційних друкованих органах про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Враховуючи викладене, керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.16, 22-34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд


ПОСТАНОВИВ:


Визнати сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Діброва", с.Маломихайлівка Криничанського району - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком до 19.12.07р.


Призначити ліквідатором у справі арбітражного керуючого Чуйко Миколу Дмитровича, ліцензія серія АБ № 216888, зобов'язавши його:


-          у 5-ти денний термін з дня прийняття цієї постанови опублікувати оголошення в офіційних друкованих органах про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури;


-          здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності до вимог Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”;


-          у ліквідаційному балансі відображати капіталізовані суми на відшкодування шкоди, завданої працівникам підприємства-банкрута, що отримали трудове каліцтво чи професійне захворювання;


-          ліквідатор не рідше одного разу на місяць надає комітету кредиторів звіт про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника на день відкриття ліквідаційної процедури та при проведенні ліквідаційної процедури, використання коштів боржника, а також іншу інформацію на вимогу комітету кредиторів;


-          за результатами проведеної роботи у строк до 19.12.07р. представити на затвердження суду звіт та ліквідаційний баланс у відповідності до вимог статті 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.


Відповідно до вимог ст.25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатору після здійснення інвентаризації майна банкрута, копію направити господарському суду.


Згідно до ст.30 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатору кожного місяця направляти господарському суду звіт про свою діяльність.

< боржник > < Боржник >

Суддя


Л.М. Калиниченко