Рішення №317246

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2

____________________________________________________________________________________У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження в адміністративній справі

20.12.2006 року Справа № 5/506ад


Луганський апеляційний господарський суд у складі


судді-доповідача: Семендяєвої І.В.


розглянув матеріали

апеляційної скарги Заступника прокурора Луганської області                                                                                   в інтересах держави в особі Луганського

                                                            міського центру зайнятості, м. Луганськ

на постанову

господарського суду Луганської області

від 20.11.06

у справі           № 5/506ад


за позовом Заступника прокурора Луганської області                                                                         в інтересах держави в особі Луганського

                                                            міського центру зайнятості, м. Луганськ


до першого відповідача                    Управління Національного банку України

                                                             в Луганській області, м. Луганськ


до другого відповідача                    Національного банку України, м. Київ


про стягнення 2391 грн. 22 коп.визнав апеляційну скаргу такою, що відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, а подані матеріали - достатніми для відкриття апеляційного провадження.


          Розпорядженням голови Луганського апеляційного господарського суду для розгляду апеляційної скарги Заступника прокурора Луганської області в інтересах держави в особі Луганського міського центру зайнятості на постанову господарського суду Луганської області від 20.11.06 у справі № 5/506ад призначено судову колегію у складі: головуючий суддя –Семендяєва І.В., суддя –Єжова С.С., суддя –Парамонова Т.Ф.


Керуючись ст. ст. 187, 189, 190 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У Х В А Л И В :


1. Відкрити апеляційне провадження у адміністративній справі.


2. Розпочати підготовку справи до апеляційного розгляду.


3. Направити позивачу –Луганському міському центру зайнятості, м. Луганськ; першому відповідачу –Управлінню Національного банку України в Луганській області, м. Луганськ та другому відповідачу –Національному банку України, м. Київ копії заяви про апеляційне оскарження від 01.12.06 № 05-591 та апеляційної скарги від 18.12.06 № 05-5998.


4. Роз’яснити позивачу, першому та другому відповідачам, що у відповідності зі ст. 191 Кодексу адміністративного судочинства України мають право у строк до 26.12.06 подати до Луганського апеляційного господарського суду заперечення на апеляційну скаргу заявника позову в письмовій формі, де також зазначити про те, чи бажають особи взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просять суд розглянути справу за їх відсутністю; подати нормативне та документальне обґрунтування доводів, викладених у запереченнях, подати докази направлення копій заперечення заявнику позову по даній справі.


5. Заступнику прокурора Луганської області подати до Луганського апеляційного господарського суду у строк до 12.01.07 письмові пояснення на поданні заперечення; на виконання п. 4 ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України письмово повідомити суд, чи бажає особа взяти участь у судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.


6. Надіслати прокурору та сторонам разом з даною ухвалою інформацію про їхні права та обов'язки.


7. Для реалізації прав та обов’язків, передбачених Кодексом адміністративного судочинства України, сторони повинні мати належну довіреність на представництво інтересів у суді, а в необхідних випадках - документ, що посвідчує особистість та службове становище.


Попередити прокурора та сторін, що вони зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.


          Суддя І.В. Семендяєва