Рішення №317901


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

_____________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

"20" грудня 2006 р. Справа № 9/377-06

за позовом:Управління Пенсійного фонду України, 07100, вул. Центральна площа, 7,м. Славутич, Київська область

до:Приватного малого науково-впроваджевального інноваційного підприємства "Струм", вул.1Травня,43, м. Вінниця/ 07100, Бєлгородський квартал,7, кв. 144, м. Славутич, Київська область

про стягнення 267413,20 грн.

Головуючий суддя Балтак О.О.

При секретарі судового засідання Пилипчак О.І.

За участю представників сторін:

Позивача: не з"явився.

Відповідача: не з"явився.

В С Т А Н О В И В :

Господарським судом Вінницької області 14 листопада 2006 року по справі № 9/377-06 за позовом Управління пенсійного фонду України м. Славутич до Приватного малого науково – впроваджувального інноваційного підприємства про стягнення 114985, 36 грн. заборгованості по внесках на обов’язкове державне пенсійне страхування винесено постанову, якою позов задоволено.

Проте, у першому абзаці вступної частини постанови допущено описку, а саме вказано «Суддя господарського суду Балтак О.О. при секретарі судового засідання Балтак О.О….», а необхідно «Суддя господарського суду Балтак О.О. при секретарі судового засідання Одарченко О.Г….».

З метою розгляду питання про виправлення описки в судовому рішенні від 14.11.2006р., ухвалою від 13.12.2006 р., призначено судове засідання.

Представники сторін в судове засідання не з’явились.

Про час і місце розгляду питання про виправлення допущеної в рішенні суду описки, сторони були повідомлені ухвалою суду від 13.12.2006 р., яка направлена сторонам рекомендованим листом. Конверт з ухвалою в суд підприємством зв’язку не повертався, що розцінюється судом як вручення її сторонам.

Відповідно до ч.2 ст.169 КАС України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про час і місце засідання, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

За вказаних обставин, суд вважає за необхідне з власної ініціативи виправити допущену описку. .

Керуючись, ст.ст. 160, 165, 169 КАС України, -

У Х В А Л И В :

1. Виправити допущену описку в постанові від 14 листопада 2006 р. у справі № 9/377-06.

2. Перший абзац вступної частини постанови суду від 14 листопада 2006 р. у справі 9/377-06 викласти в такій редакції: "Суддя господарського суду Балтак О.О. при секретарі судового засідання Одарченко О.Г. розглянувши матеріали справи..."

3.Дану ухвалу направити сторонам..

Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

                                         Суддя Балтак О.О.