Рішення №317960


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua

_________________________________________________________________________________________________


У Х В А Л А

про закриття провадження у справі


21 грудня 2006 р.            Справа № 9/468-06


          Суддя господарського суду Балтак О.О. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі Вінницькоїобласті, 22800, вул. Горького,88, м. Немирів, Вінницька область

до:Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю імені Петровського, 22831, с. Рубань, Немирівський район, Вінницька область

про стягнення 4117,14 грн


Секретар судового засідання Пилипчак О.І.

Представники :

позивача : Кривонос Л.В. - представник за довіреністю.

відповідача : не з"явився.

В С Т А Н О В И В :

Заявлено позов Управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ім. Петровського, с. Рубань про стягнення 4117,14 грн.

В засіданні представником позивача подано заяву № 727/05-29/07 від 04.12.06р. з проханням закрити провадження в справі на підставі своєї відмови від адміністративного позову у зв"язку з сплатою віповідачем боргу, що підтверджується випискою з банку.

За таких обставин заява позивача підлягає задоволенню, а провадження в справі слід - закрити.


Керуючись ч. 1 п. 2 ст. 157, ст. 165 КАС України, -


У Х В А Л И В :


          Провадження у справі № 9/468-06 закрити.

          Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.


Суддя Балтак О.О.