Рішення №318090

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                   УХВАЛА

                                        про предачу справи

                    

"20" грудня 2006 р.

Справа № 01-17/11.Суддя Шум М.С., розглянувши матеріали

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агро-Союз-Луцьк", с.Струмівка Луцького району

до відповідача: селянсько-фермерського господарства "Форвард", с. Новий Витків, Радехівський р-н., Львівської обл.

про стягнення 450 грн.


Встановив: позивач – товариство з обмеженою відповідальністю "Агро-Союз-Луцьк" звернулося до господарського суду Волинської області з позовною заявою про стягнення з селянсько-фермерського господарства "Форвард" 450 грн.

Відповідно до ст. 15 Господарського процесуального кодексу України справи у спорах, що виникають при виконанні господарських договорів та з інших підстав, а також справи про визнання недійсними актів розглядаються господарським судом за місцезнаходженням відповідача.

Оскільки відповідач - селянсько-фермерське господарство "Форвард" знаходиться в с. Новий Витків Радехівського р-ну. Львівської обл, дана позовна заява не підсудна даному господарському суду.

Суд, розглянувши представлені матеріали вважає за необхідне передати позовну заяву за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агро-Союз-Луцьк" до відповідача - селянсько-фермерського господарства "Форвард", с. Новий Витків, Радехівський р-н., Львівської обл. про стягнення 450 грн. за підсудністю господарському суду Львівської області.


Керуючись ст.ст. 15, 17 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

Ухвалив:


Передати позовну заяву за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агро-Союз-Луцьк" до відповідача - селянсько-фермерського господарства "Форвард", с. Новий Витків, Радехівський р-н., Львівської обл. про стягнення 450грн. за підсудністю господарському суду Львівської області


          Суддя                                                    Шумом Миколою Сергійовичем