Рішення №318660

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

11.12.06 р.                               № 9/105-63                                                                                                                                                                 

Господарський суд Донецької області у складі судді Марченко О.А., безвиходу в судове засідання, розглянув матеріали

за позовом: Шостого воєнізованого гірничорятувального загону, м.Торез

до відповідача: Шахтарської районної державної адміністрації, м.Шахтарськ

про стягнення 4 062грн.07коп.


СУТЬ СПОРУ


Позивач, Шостий воєнізований гірничорятувальний загін, м.Торез звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Шахтарської районної державної адміністрації, м.Шахтарськ про стягнення заборгованості в сумі 4062грн.07коп.


Розглянувши матеріали позовної заяви та додані до неї документи, судом встановлено наступне:


Згідно з п.3 ст.57 Господарського процесуального кодексу України позивачем до позовної заяви повинні бути додані документи, які підтверджують сплату державного мита у встановлених порядку та розмірі.

За приписом п.2 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито” встановлено, що із позовних заяв майнового характеру, які подаються до господарських судів, встановлено ставку державного мита в розмірі 1% ціни позову, але не менше 6 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто позивачем за даним позовом повинно бути сплачено державне мито в сумі 102грн.00коп.

Як встановлено судом, позивачем до позовної заяви надано платіжне доручення №388 від 20.11.2006р., згідно якого сплачено державне мито в сумі 51грн.00коп., що є меншим від встановленого законом розміру.

          Відповідно до п.4 ст.63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву та додані до неї документи без розгляду у випадку ненадання доказів сплати державного мита у встановлених порядку та розмірі.

З урахуванням зазначеного, у господарського суду відсутні докази сплати державного мита у встановленому розмірі, що є підставою для повернення позовної заяви без розгляду у відповідності з вимогами п.4 ст.63 Господарського процесуального кодексу України.


Враховуючи викладене, керуючись п.4 ст.63 Господарського процесуального кодексу України, суд,-


УХВАЛИВ:


Повернути позовну заяву та додані до неї документи Шостому воєнізованому гірничорятувальному загону, м.Торез без розгляду.


Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.


Додаток: позовна заява №07/4182 від 22.11.2006р. на 1 аркуші з доданими до неї документами всього на 15 аркушах, у тому числі оригінали платіжних доручень №388 від 20.11.2006р. та №387 від 20.11.2006р.; поштовий конверт.Суддя Марченко О.А.