Рішення №318661

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

11.12.06 р.                               № 9/106-63                                                                                                                                                                 

Господарський суд Донецької області у складі судді Марченко О.А., безвиходу в судове засідання, розглянув матеріали

за позовом: Закритого акціонерного товариства „Донецьксталь – металургійний завод”, м.Донецьк

до відповідача 1: Донецької залізниці, м.Донецьк

до відповідача 2: Закритого акціонерного товариства „Макіївкокс”, м.Макіївка

про: стягнення 303грн.96коп.


СУТЬ СПОРУ


Позивач, Закрите акціонерне товариство „Донецьксталь – металургійний завод”, м.Донецьк звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідачів, Донецької залізниці, м.Донецьк та Закритого акціонерного товариства „Макіївкокс”, м.Макіївка про стягнення заборгованості в сумі 303грн.96коп.


Розглянувши матеріали позовної заяви та додані до неї документи, судом встановлено наступне:


Згідно з п.3 ст.57 Господарського процесуального кодексу України позивачем до позовної заяви повинні бути додані документи, які підтверджують сплату державного мита у встановлених порядку та розмірі.

Згідно із Декретом Кабінету Міністрів України “Про державне мито” № 7-93 від 21.01.1993р. та п.14 Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України 22.04.1993р. за № 15, передбачено правило, відповідно до якого до позовної заяви повинен бути доданий останній примірник платіжного доручення про перерахування державного мита з написом установи банку: “Зараховано в доход державного бюджету України _______ грн. (дата)”. Цей напис скріплюється першим та другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.

Позивачем до позовної заяви надано копію платіжного доручення №25430 від 27.11.2006р. про сплату державного мита в сумі 102грн.05коп.

          Відповідно до п.4 ст.63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву та додані до неї документи без розгляду у випадку ненадання доказів сплати державного мита у встановлених порядку та розмірі.

З урахуванням зазначеного, у господарського суду відсутні докази сплати державного мита у встановленому порядку, що є підставою для повернення позовної заяви без розгляду у відповідності з вимогами п.4 ст.63 Господарського процесуального кодексу України.


Враховуючи викладене, керуючись п.4 ст.63 Господарського процесуального кодексу України, суд,-


УХВАЛИВ:


Повернути позовну заяву та додані до неї документи Закритому акціонерному товариству „Донецьксталь – металургійний завод”, м.Донецьк без розгляду.


Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.Додаток: позовна заява №17/17-3008юр від 30.11.2006р. на 3 аркушах з доданими до неї документами всього на 22 аркушах, поштовий конверт.Суддя Марченко О.А.