Рішення №318714

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

20.12.06 р.                               № 4/53-63                                                                                                                                                                 

Суддя господарського суду Донецької області - Гринько С.Ю. розглянувши матеріали позовної заяви:

за позовом - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від

нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

України в м. Кіровське

до відповідача - Державного підприємства “Шахта “Житомирська” м. Кіровське в

особі Ліквідаційної комісії Державного підприємства “Шахта

“Житомирська”

про:

- визнання вимоги позивача щодо капіталізації майбутніх платежів, що виникли із зобов’язань відповідача по відшкодуванню шкоди потерпілим на виробництві та членам сімей загиблих станом на 20 березня 2006року і необхідних для провадження страхових виплат позивачем у розмірі 244288,53грн. такими, що заявлені в межах строку, встановленого чинним законодавством;

- зобов’язання відповідача в особі ліквідаційної комісії відповідача задовольнити кредиторські вимоги щодо капіталізації платежів у сумі 244288,53грн. включити їх до проміжного ліквідаційного балансу до першої черги кредиторів і перерахувати капіталізовані платежі на розрахунковий рахунок №37173400900057 в Управління державного казначейства в Донецькій області, МФО 834016, ЄДРПОУ 25967890 позивача

ВСТАНОВИВ:

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кіровське звернулося до господарського суду з позовною заявою до Державного підприємства “Шахта “Житомирська” м. Кіровське в особі Ліквідаційної комісії Державного підприємства “Шахта “Житомирська” про визнання вимоги позивача щодо капіталізації майбутніх платежів, що виникли із зобов’язань відповідача по відшкодуванню шкоди потерпілим на виробництві та членам сімей загиблих станом на 20 березня 2006року і необхідних для провадження страхових виплат позивачем у розмірі 244288,53грн. такими, що заявлені в межах строку, встановленого чинним законодавством; зобов’язання відповідача в особі ліквідаційної комісії відповідача задовольнити кредиторські вимоги щодо капіталізації платежів у сумі 244288,53грн. включити їх до проміжного ліквідаційного балансу до першої черги кредиторів і перерахувати капіталізовані платежі на розрахунковий рахунок №37173400900057 в Управління державного казначейства в Донецькій області, МФО 834016, ЄДРПОУ 25967890 позивача за правилами Господарського процесуального кодексу України.

У відповідності зі статтею 57 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів, що позивачем не зроблено та не надано доказів такого відправлення, що є порушенням вимог статті 57 ГПК України, тому господарський суд повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду на адресу позивача.

У змісті позову Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кіровське обґрунтовуючи вимоги посилається на статтю 60 ГПК України, яка надає право, до прийняття рішення зі спору, надати до позивача зустрічний позов для розгляду його разом з первісним.

У суду немає підстав для розгляду справи за правилами статті 60 ГПК України, так як посилання в позовній заяві на первісний позов відсутні та в провадженні суду відсутня справа між цими ж сторонами.

На підставі п. 6 статті 63 ГПК України, господарський суд -

У Х В А Л И В :

Повернути позовну заяву Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кіровське і додані до неї документи без розгляду.

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.Суддя Гринько С.Ю.