Рішення №318772

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

20.12.06р.


Справа № Б26/4/05


За заявою АКБ соціального розвитку “Укрсоцбанк” в особі Дніпродзержинської філії

до ТОВ “Агро–Сінтез”, м. Дніпродзержинськ

про визнання банкрутом


Суддя Камша Н.М.


Представники: без участі сторін


СУТЬ СПРАВИ:

Ухвалою господарського суду від 14.09.06р. продовжено строк ліквідаційної процедури товариства з обмеженою відповідальністю “Агро–Сінтез”, м. Дніпродзержинськ до 14.12.06р., зобов’язано ліквідатора у строк до 14.12.06р. завершити всі заходи ліквідаційної процедури і подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Станом на 20.12.06р. звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс на затвердження до господарського суду не надходили.

20.12.06р. від ліквідатора банкрута надійшла заява ліквідатора про припинення повноважень, у зв’язку з чим слід призначити судове засідання для вирішення питання про призначення нового ліквідатора. Ліквідатора слід зобов’язати подати детальний звіт про хід здійснення ліквідаційної процедури, комітет кредиторів –подати письмову пропозицію по кандидатурі ліквідатора, згоду арбітражного керуючого на призначення ліквідатором.           

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 22-32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", -


УХВАЛИВ:


Судове засідання призначити на 10.01.07р. на 14 год. 10 хв., каб.11.

Зобов’язати:

- ліквідатора подати детальний звіт про хід здійснення ліквідаційної процедури;

- комітет кредиторів –подати письмову пропозицію по кандидатурі ліквідатора, згоду арбітражного керуючого на призначення.

Явку ліквідатора, представників членів комітету кредиторів у судове засідання визнати обов’язковою.Суддя                                                                       Н.М. Камша


< Боржник >10.01.0714:10