Рішення №320538

Апеляційний суд міста Севастополя

Справа №22ас-333/2006р.        Головуючий

в першій інстанції Лядова Т.Р.

Категорія  36       Доповідач Клочко В.П.

УХВАЛА ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

«20 листопада» 2006 року суддя судової палати з цивільних справ Апеляційного суду м. Севастополя Клочко В.П., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2 на постанову місцевого суду Ленінського району м. Севастополя від 19 жовтня 2006 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Ленінської районної державної адміністрації м. Севастополя, третя особа - ОСОБА_3, про скасування розпоряджень, усунення перешкод в користуванні власністю,

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга подана протягом визначеного законом строку на апеляційне оскарження, оформлена відповідно до вимог, встановлених ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України.

На підставі викладеного і керуючись ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2 на постанову місцевого суду Ленінського району м. Севастополя від 19 жовтня 2006 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1., ОСОБА_2 до Ленінської районної державної адміністрації м. Севастополя, третя особа - ОСОБА_3, про скасування розпоряджень, усунення перешкод в користуванні власністю.