Рішення №320594

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

30 листопада 2006 року                                                                  м.Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

      Головуючого:                                Барбари В. П.,      суддів:                                 Черногуза Ф. Ф., Щотки С. О.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробнича фірма “Бізнес Комп’ютер Сервіс” на постанову Вищого господарського суду України від 4 жовтня 2006 року у справі № 22/285д за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробнича фірма “Бізнес Комп’ютер Сервіс” до регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області, товариства з обмеженою відповідальністю “Компанія Восток”, третя особа – закрите акціонерне товариство “Запоріжбуд” про визнання договору частково недійсним та за зустрічним позовом регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області до товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-виробнича фірма “Бізнес Комп’ютер Сервіс”, закритого акціонерного товариства “Запоріжбуд”, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю “Компанія Восток” про визнання договору недійсним,       

в с т а н о в и л а:

Рішенням господарського суду Запорізької області від 22 березня       2006 року у задоволенні первісного та зустрічного позову відмовлено.

Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від             14 червня 2006 року рішення господарського суду Запорізької області від        22 березня 2006 року скасовано частково, первісний позов задоволено. В частині задоволення зустрічного позову рішення господарського суду Запорізької області від 22 березня  2006 року залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 4 жовтня          2006 року постанову Запорізького апеляційного господарського суду від         14 червня 2006 року та рішення господарського суду Запорізької області від                     22 березня 2006 року скасовано, справу направлено на новий розгляд.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України у зв’язку з виявленням різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах та неправильного застосування норм матеріального та процесуального права.

            Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст. ст. 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а:

        

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 4 жовтня 2006 року у справі              № 22/285д .

        

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

                                                                                 

Головуючий                                                     В. П. Барбара

Судді                                                                 Ф. Ф. Черногуз

                                                                                     С. О. Щотка