Рішення №321365

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

19.12.06р.

Справа № Б24/242/05

За заявою  Управління ПФУ в Межівському району Дніпропетровської області, смт.Межова       

До боржника відкритого акціонерного товариства "Межівський сирзавод", смт.Межова Дніпропетровської області 

про визнання банкрутом

Суддя Калиниченко Л.М.

Представники сторін:

від кредитора:  не з'явився

від боржника:  ОСОБА_1 - ліквідатор

СУТЬ СПРАВИ:

Розглянувши поданий на затвердження до господарського суду звіт про результати ліквідаційної процедури оголошеного банкрутом відкритого акціонерного товариства "Межівський сирзавод", смт.Межова Дніпропетровської області та ліквідаційний баланс, господарський суд

встановив:

За заявою кредитора ухвалою від 25.10.05р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа про визнання  боржника відкритого акціонерного товариства "Межівський сирзавод", смт.Межова Дніпропетровської області банкрутом.

          Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 03.11.05р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, ліквідатором у справі призначено арбітражного керуючого ОСОБА_1, ліцензія серія НОМЕР_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_2).

26.10.06р. на затвердження до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт про проведену  роботу з додатками № НОМЕР_3 та ліквідаційний баланс ліквідатора ОСОБА_1.

В результаті ліквідаційної процедури встановлена та підтверджена кредиторська заборгованість:

-          Управління ПФУ в Межівському районі на суму 3 283,00грн.;

-          ОСОБА_2 на суму 3 299,46грн.;

-          ВДК Межівського району на суму 51,00грн.;

-          Петропавлівська МДПІ, смт.Петропавлівка на суму 231,87грн.;

-          ОСОБА_3 на суму 2 811,00грн.

Майна, грошових коштів та інших активів, що належить банкруту, не виявлено.                 У зв'язку з тим, що активів банкрута не виявлено, задоволення вимог кредиторів не відбувалось.

    Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута.

          Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, заслухавши  у судовому засіданні ліквідатора, суд знаходить достатньо підстав щодо затвердження ліквідаційного балансу та ліквідації юридичної особи-банкрута.

 За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону. 

          Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22-32, п.6 ст.40, ст.52  Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд

УХВАЛИВ:

          Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора відкритого акціонерного товариства "Межівський сирзавод", смт.Межова Дніпропетровської області.

Ліквідувати юридичну особу відкрите акціонерне товариство "Межівський сирзавод", смт.Межова Дніпропетровської області ,  код ЄДРПОУ 00444961.

          Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вважати погашеними вимоги:

-          Управління ПФУ в Межівському районі на суму 3 283,00грн.;

-          ОСОБА_2 на суму 3 299,46грн.;

-          ВДК Межівського району на суму 51,00грн.;

-          Петропавлівська МДПІ, смт.Петропавлівка на суму 231,87грн.;

-          ОСОБА_3 на суму 2 811,00грн.

          Припинити повноваження ліквідатора у справі № Б24/242/05 про банкрутство відкритого акціонерного товариства "Межівський сирзавод", смт.Межова Дніпропетровської області арбітражного керуючого ОСОБА_1.

          Провадження у справі припинити.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" копію  цієї  ухвали  направити  органу, який здійснив державну реєстрацію  юридичної  особи  -  банкрута,  та  органам  державної статистики  для  виключення  юридичної  особи з Єдиного державного реєстру підприємств  та  організацій  України,  а  також  власнику (органу,   уповноваженому  управляти  майном),  органам  державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.

Суддя

Л.М. Калиниченко