Рішення №321778

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

"12" грудня 2006 р.

Справа № 3/499/06


м. Миколаїв

За позовом: Баштанській районний центр зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України, Миколаївська обл.., м. Баштанка, пр-т Перемоги,2

Відповідач: СГ ТОВ «Дружба», Миколаївська обл.., Баштанській р-н, с. Плющівка

Суть спору: про стягнення 19820,0грн.


Суддя Смородінова О.Г.

При секретарі судового засідання Вязовському М.А.


П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від позивача: не з’явився;

Від відповідача: не з’явився;

В судовому засіданні присутні:


СУТЬ СПОРУ:

Позивач звернувся до господарського суду із позовною заявою про стягнення з відповідача суми заборгованості по сплаті страхових внесків в розмірі 19820,0грн. В судове засідання повторно не з’явився, надав телеграму про відкладення розгляду справи, в зв’язку з відсутністю юрисконсульта та перебуванням на лікарняному начальника відділу.

Відповідач повторно відзив по суті позову не надав, в судове засідання представника не направив, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином.

За приписами п. 3 ст. 128 КАС України у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.

Також, вказане передбачено кодексом адміністративного судочинства України в статті 155 кодексу.

Виходячи з вищенаведеного, в зв’язку з тим, що позивач не направив свого представника в судове засідання (хоча представництво інтересів могла здійснювати будь-яка особа на підставі доручення), не надав заяви про розгляд справи без його участі, суд дійшов висновку про необхідність залишення позову без розгляду.

Керуючись ст.ст. 128, 155, 165 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:Позов залишити без розгляду.Особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Суддя

О.Г. Смородінова