Рішення №321806


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

12.12.06р.


Справа № Б29/216-06


За заявою Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Дніпропетровська

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємства "Вікторія", м. Дніпропетровськ


про визнання банкрутом


Суддя Полєв Д.М.


Представники сторін: без участі сторін


ВСТАНОВИВ:

          Справа перебуває на стадії ліквідації.

До господарського суду надійшло клопотання кредитора - ДПІ у Ленінському районі - про припинення її повноважень як ліквідатора боржника та призначення на цю посаду арбітражного керуючого Андросової Вікторії Євгенівни, ліцензія АА № 719835, за згодою останньої, яке суд вважає за можливе задовольнити.

          Ліквідатору у справі слід виконувати повноваження у відповідності до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

          Керуючись ст.ст.53, 86 ГПК України, ст.ст.24, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»,

УХВАЛИВ:

Припинити повноваження ДПІ у Ленінському районі як ліквідатора ТОВ НВП "Вікторія", м. Дніпропетровськ.

Призначити ліквідатором ТОВ НВП "Вікторія", м. Дніпропетровськ, арбітражного керуючого Андросову Вікторію Євгенівну, ліцензія АА № 719835.

          Зобов'язати ДПІ у Ленінському районі передати Андросову В. Є. бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута.

Зобов'язати Андросову В. Є. виконувати свої повноваження у відповідності із чинним законодавством, у строк до 25.03.07 подати на затвердження до суду звіт та ліквідаційний баланс.Суддя


Д.М. Полєв