Рішення №321821

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

"14" грудня 2006 р.

Справа № 14/314/06


Кредитори: 1) Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м. Миколаєва, вул.Рабоча,2а, 2) Державна податкова інспекція в Заводському районі м. Миколаєва,вул.Г.Петрової,2а, 3) Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Заводському районі, м. Миколаїв вул. Морехідна,14 , к.110-111, 4) Заводська районна виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м. Миколаїв, пр.Леніна,93 5) Заводський районний центр зайнятості , м. Миколаїв, вул.Морехідна,14

Боржник: Приватне підприємство « Тотал», м. Миколаїв, Залізничне селище,773

Державний реєстратор – Миколаївській міськвиконком

Миколаївське обласне відділення з питань банкрутства, м. Миколаїв, 54001, а/с 156

Головне управління статистики в Миколаївській області


                                                                                Суддя – Цвєткова П.В.


ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредитора: Стрекалова А.П. дов. № 14847/07 від 06.11.2006 р.

Від боржника:

В засіданні приймає участь:

СУТЬ СПОРУ: Про припинення справи про банкрутство Приватне підприємство « Тотал», м. Миколаїв.

          За результатами проведення ліквідаційної процедури відповідно до ст. 32 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором подано до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс Приватного підприємства « Тотал», м. Миколаїв, до якого додані матеріали ліквідаційної процедури.

          Розглянувши матеріали справи, господарський суд встановив:

          Ухвалою господарського суду від 13.06.2006 р. порушено справу про визнання Приватне підприємство « Тотал», м. Миколаїв, банкрутом за ознаками ст.52 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

          Постановою господарського суду від 27 вересня 2006 р. боржника визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру.

          Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “ Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” і подав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс станом на 01.11.2006 р.

           В результаті проведення ліквідаційної процедури були виявлені та визнані грошові вимоги наступних кредиторів:

          - Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі на суму – 672,66 грн.

          - Державна податкова інспекція в Заводському районі м. Миколаєва на суму – 335 грн.

          - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Заводському районі, м. Миколаїв, вул. Морехідна,14 , к.110-111 на суму 38,07 грн.

          - Заводська районна виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму – 102,14 грн.

          - Заводський районний центр зайнятості на суму 67,22 грн.

          Визнані вимоги кредиторів не можуть бути задоволені з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

          Звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс станом на 1.11.2006 р. свідчить про відсутність у боржника основних та оборотних фондів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відновити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь – яке майно, що підтверджується довідкою БТІ від 13.10.2006 р. за № 5681 про відсутність нерухомості та довідкою ДАІ від 06.10.2006 р. за № 9/3-556 про відсутність транспортних засобів у боржника.

          Згідно довідки Головного управління статистики в Миколаївській області від 11.10.2006 р. боржником звітність не надавалась до статистики з 2003 р.

          Архів з особового складу управління архівної роботи та урочистих подій Миколаївського міськвиконкому повідомив від 27.10.2006 р. № 230 , що документи боржника до архіву на збереження не надходили.

          Розрахунковий рахунок банкрута в установі банку МФ КБ « Приватбанк» закритий.

          В зв’язку з неможливістю знайти та знищити свідоцтво про державну реєстрацію, статут, печатку та штамп банкрута ліквідатором була опубліковано оголошення в газеті

« Позвоните» № 81 ( 903) від 24.10.2006 р. про визнання їх недійсними.

          За юридичною адресою банкрут не знаходиться і підприємницьку діяльність не здійснює.

          Витрати по державному миту неможливо віднести на банкрута із –за відсутності коштів.

Керуючись п.5 ст.32, п.6 ст.40 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд


У Х В А Л И В:


          1) Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства « Тотал», м. Миколаїв станом на 1.11.2006 р.

          2) Ліквідувати Приватне підприємство « Тотал », м. Миколаїв, зареєстроване виконавчим комітетом Миколаївської міської ради 7.05.2003 р. за № 16750, ідентифікаційний код 32507624.

          3) Провадження у справі припинити.

          4) Дану ухвалу для виконання направити органу реєстрації - Миколаївському міськвиконкому - державному реєстратору , Головному управлінню статистики в Миколаївській області – для виключення боржника з ЄДРПОУ, кредитору.

          5) Зобов’язати:

- Установу банку МФ КБ « Приват Банку» закрити розрахунковий рахунок Приватного підприємства « Тотал», м. Миколаїв , код 32507624. Докази закриття рахунку надати суду.

- ліквідатора примірники ліквідаційного балансу надіслати - Миколаївському міськвиконкому і Головному управлінню статистики в Миколаївській області.


Суддя

П.В.Цвєткова