Рішення №321834

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

11.12.06

          Справа №5/550-06.


за позовом управління архітектури та містобудування Сумської міської ради


до відповідача - Відкритого акціонерного товариства "Сумське автотранспортне підприємство - 15928 " м. Суми


Третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на боці відповідача – товариство з обмеженою відповідальністю "Роксана" м. Суми


про знесення самовільного будівництва

Суддя Гудим В.Д.

Представники сторін:

Від позивача – предст. Сєдих Є.О.

Від відповідача – не з’явився

Від 3-ої особи – не з’явився

За участю секретаря судового засідання Вдовенко Д.В.


Суть спору: Викладена в ухвалах від 25.09.06р. , від 12.10.06р., від 02.11.06 р. та від 13.11.06 р.

Позивач подав доповнення до позовної заяви, в якому просить суд зобов’язати ВАТ "Сумське АТП-15928" та ТОВ "Роксана" знести самовільно встановлені металеві конструкції у вигляді малих архітектурних форм, а також просить задовольнити клопотання про залучення до участі у справі в якості відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "Роксана", посилаючись на те, що між Відкритим акціонерним товариством "Сумське АТП-15928" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Фірма "Центр-МП" укладено договір від 06.12.2005 р. про спільну сумісну діяльність і згідно додаткової угоди № 1 до зазначеного договору правонаступником ТОВ "Фірма Центр-МП" є Товариство з обмеженою відповідальністю "Роксана".


Розглянувши матеріали справи, господарський суд встановив:

Приймаючи до уваги клопотання позивача, господарський суд вважає за доцільне відповідно до ст. 24 ГПК України залучити до участі у справі в якості 2-го відповідача ТОВ "Роксана" м. Суми.

В зв’язку з необхідністю витребування у сторін додаткових матеріалів, розгляд справи відкладається.


Керуючись ст.ст. 24, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України,

суд ухвалив:


1.          Розгляд справи відкласти і призначити на 25 грудня 2006 року об 11 год. 55 хв. в приміщенні господарського суду Сумської області, м. Суми, пр. Шевченка, 18/1, кімн. 120, поверх 1.


2.          Залучити до участі у справі в якості 2-го відповідача ТОВ "Роксана" м. Суми.


3.          Зобов’язати позивача надіслати другому відповідачу копію позовної заяви та додані до неї документи, докази надсилання подати господарському суду; подати матеріали в обгрунтування позовних вимог, зокрема матеріали щодо звернення відповідача за одержанням дозволу на встановлення малих архітектурних форм; докази порушення відповідачем норм діючого містобудівного законодавства; інші матеріали в обґрунтування позовних вимог.


4.          Зобов’язати відповідача подати матеріали в обґрунтування будівництва будівель (малих архітектурних форм) відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема докази одержання дозволу на таке будівництво, докази звернення до позивача за одержанням дозволу на встановлення малих архітектурних форм тощо; інші матеріали в обґрунтування своєї позиції.


5.          Зобов’язати другого відповідача подати відзив на позовну заяву та матеріали в обґрунтування своєї позиції стосовно позовних вимог.


6.          Явку представників сторін з витребуваними матеріалами визнати обов’язковою. В разі неявки сторін в судове засідання справа може бути розглянута за наявними матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України.


7.          Ухвалу надіслати сторонам, в тому числі ТОВ "Роксана" на адресу: 40030, м. Суми, вул. Воскресенська, 2.Суддя                                                                                 В.Д.Гудим