Рішення №321884

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

по справі про банкрутство


27.11.06 р.                     Справа № 42/174б                     

за заявою кредитора (заявника) ТОВ “Металургійні технології” м. Донецьк

до боржника ТОВ “Донпромресурс” м. Донецьк

про визнання банкрутом.


Суддя О.В.Попов

Представники:

від кредиторів: Михайлова Д.О. – за довіреністю від ТОВ “Металургійні технології” м. Донецьк

від боржника: не з’явився

          

Ухвалою суду від 22.09.2006р. за заявою ТОВ “Металургійні технології” м. Донецьк господарським судом Донецької області порушена справа про банкрутство відсутнього боржника Товариства з обмеженою відповідальністю “Донпромресурс” м. Донецьк.

Постановою суду від 02.10.2006р. боржник визнаний банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура та призначений ліквідатор – ТОВ “Металургійні технології” м. Донецьк.

За результатами ліквідаційної процедури ліквідатор надав до суду звіт про проведену роботу та ліквідаційний баланс

Розглянувши в засіданні суду дані ліквідаційного балансу та звіт ліквідатора, суд встановив:

У ході ліквідаційної процедури майна боржника не виявлено. Ліквідатором письмово повідомлені про визнання боржника банкрутом всі можливі кредитори, а саме: Донецький міський центр зайнятості, Відділення виконавчої дирекції ФСС з тимчасової втрати працездатності у Ворошиловському р-ні. м. Донецьк, Державна податкова інспекція у Ворошиловському р-ні. м. Донецьк, Відділення виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Ворошиловському р-ні. м. Донецьк, Управління пенсійного фонду України у Ворошиловському р-ні. м. Донецьк. Вимог від жодного з можливих кредиторів не надходило.

Керівний орган боржника за місцезнаходженням відсутній.

В зв’язку з відсутністю майнових активів боржника, вимоги кредитора залишилися незадоволеними та відповідно до приписів п. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вважаються погашеними.

Керуючись ст. 32, п.6 ст. 40, ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -


У Х В А Л И В :


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю “Донпромресурс” м. Донецьк (код ЕДРПОУ 31762887), що зареєстроване за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 151.

2.          Юридичну особу – банкрут Товариство з обмеженою відповідальністю “Донпромресурс” м. Донецьк – ліквідувати.

3.          Провадження по справі – припинити.

4.          Ухвалу направити органу, який здійснив державну реєстрацію банкрута, органу державної статистики для виключення підприємства – банкрута з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, власнику, органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута, державному реєстратору.Суддя Попов О.В.           


                    


Вик тел.

Надруковано примірників - :

господарському суду Донецької області - ,

сторонам - ,