Рішення №325128

Справа №11а-495                                            Головуючий 1 інстанції - Сидоренко C.M.

Категорія: ч.1 ст.121 КК України                     Доповідач: Омельяненко В.І.

УХВАЛА Іменем України

Колегія суддів судової палати в кримінальних справах Апеляційного суду Рівненської області в складі:

Головуючого: Омельяненка В.І. Суддів: Горщарук Г.О.; Збитковської Т.І. Прокурора: Бернадської - Ісаєвої С.П. Засудженого: ОСОБА_1 Потерпілого: ОСОБА_2

Розглянула 28 листопада 2006 року у відкритому судовому засіданні кримінальну справу за апеляцією ОСОБА_1 на вирок Рівненського районного суду від 28 серпня 2006 року.

Цим вироком ОСОБА_1, уродженець АДРЕСА_1, українець, громадянин України, з неповною середньою освітою, не одружений, на утриманні двоє неповнолітніх дітей, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше не судимий.

- засуджений за ч.1 ст. 121 КК України на п'ять років позбавлення волі.

За вироком суду ОСОБА_1 визнаний винним і засуджений за те, що 23 квітня 2006 року, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, близько 23 години в будинку за місцем свого проживання АДРЕСА_1 приревнував ОСОБА_2 до своєї співмешканки ОСОБА_3 результаті цього ОСОБА_1 вдарив ножем у груди ОСОБА_2, чим спричинив останньому тяжкі тілесні ушкодження як такі, що небезпечні для життя в момент заподіяння.

В поданій на вирок суду апеляції засуджений ОСОБА_1, не заперечуючи своєї вини та не оспорюючи кваліфікації своїх дій, покликається на суворість призначеного покарання. Просить врахувати його щире каяття, наявність на утриманні двох неповнолітніх дітей і пом'якшити призначене йому судом покарання.

В поданій на вирок суду апеляції адвокат-захисник ОСОБА_4, в інтересах засудженого ОСОБА_1, просить вирок Рівненського районного суду від 28 серпня 2006 року змінити: пом'якшити призначене судом покарання ОСОБА_1, звільнити його від відбування покарання з випробуванням.

Заслухавши доповідача, пояснення засудженого ОСОБА_1, думку прокурора про залишення вироку без зміни, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи апеляцій, колегія суддів вважає, що апеляції не підлягають задоволенню з таких підстав.

Винність ОСОБА_1 у вчиненні інкримінованого йому злочину установлена сукупністю зібраних у справі доказів, яким суд першої інстанції дав правильну юридичну оцінку, що не заперечується і в поданих апеляціях.

Що ж до міри покарання, то при її призначенні суд першої інстанції, як видно з вироку, врахував обставини, що пом'якшують покарання і призначив ОСОБА_1 мінімальне покарання, передбачене законом за вчинений ним злочин.

Підстав для подальшого пом'якшення покарання ОСОБА_1 колегія суддів не вбачає.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 365,366 КПК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Вирок Рівненського районного суду від 28 серпня 2006 року відносно ОСОБА_1 залишити без зміни, а апеляції засудженого ОСОБА_1 та в його інтересах адвоката ОСОБА_4- без задоволення.