Рішення №326437

У х в а л а

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

10 жовтня 2006 року                                                                                                  м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

           

            головуючого                                                            Костенка А.В.,

суддів:                                                                      Косенка В.Й., Данчука В.Г.,-

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом Придунайської митниці до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про виселення, за касаційною скаргою Придунайської митниці на рішення апеляційного суду Одеської області від 30 березня 2005 року,

 

в с т а н о в и л а:

У липні 2004 року Придунайська митниця звернулася із позовом до ОСОБА_1 про виселення. Позивач просив суд виселити відповідача та осіб, що разом із ним проживають, із службової квартири АДРЕСА_1.

У листопада 2004 року Придунайська митниця уточнила свої позовні вимоги й просила суд виселити ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 із службової квартири АДРЕСА_1.

Рішенням Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 19 листопада 2004 року позовні вимоги Придунайської митниці задоволено та ухвалено виселити ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 із квартири АДРЕСА_1

Рішенням апеляційного суду Одеської області від 30 березня 2005 року скасовано рішення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 19 листопада 2004 року та у справі постановлено нове рішення. яким у позові Придунайській митниці до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про виселення відмовлено

Не погодившись з указаним рішенням апеляційного суду, Придунайська митниця подала касаційну скаргу, в якій, посилаючись на неправильне застосування судом норм матеріального права, просить оскаржуване судове рішення скасувати та залишити в силі рішення Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 19 листопада 2004 року.

Касаційна скарга Придунайської митниці підлягає відхиленню виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення може бути лише неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Згідно з вимогами ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Статтями 338-341 ЦПК України передбачено випадки, в яких рішення суду скасовується.

Оскільки доводи касаційної скарги та матеріали справи не дають підстав для висновку про порушення судом норм матеріального й процесуального права, а отже, відсутні підстави для скасування ухваленого судового рішення, колегія суддів вважає за необхідне відхилити касаційну скаргу.

Керуючись статтями 332, 336 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу Придунайської митниці відхилити.

Рішення апеляційного суду Одеської області від 30 березня 2005 року залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий                                                                        А.В. Костенко

Судді:                                                                                   В.Й. Косенко

                                                                                             

В.Г. Данчук