Рішення №330104

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


27.12.06 р.                     Справа № 45/363пн                     


за позовом: Відкритого акціонерного товариства „Донецький металургійний завод”,

м.Донецьк


до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Даліса”, м. Донецьк


про визнання права на стягнення


Представники:

Від позивача: не з’явився

Від відповідача: не з’явився

В судовому засіданні брали участь


Позивач, Відкрите акціонерне товариство „Донецький металургійний завод”, м. Донецьк, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю „Даліса”, м. Донецьк, про визнання права на стягнення.У судове засідання представники сторін не з’явились, про день та час розгляду справи були повідомлені в установленому порядку.


Крім цього, сторонами не були надані витребувані судом документи.


З урахуванням викладеного, керуючись пп.1,2 ст.77 Господарського процесуального кодексу України, суд, -


У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 09:00 год. 18.01.07 року.

Представнику позивача надати суду документи, які підтверджують заборгованість Донецького державного науково – дослідного інституту чорної металургії. Крім цього, надати суду акт звірки.


Зобов’язати відповідача представити відзив на позовну заяву, докази, що підтверджують надання відзиву позивачу; посвідчення на представника, документи, які посвідчують правовий статус підприємства (установи, організації) або структурного підрозділу, а також довідку про юридичну адресу та рахунки.


Сторонам надати всі докази в обґрунтування своїх доводів та заперечень.Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.


Явка сторін у засідання суду обов’язкова.


Попередити сторони, що за ненадання у встановлений строк витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до 1700,00 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).Суддя Плотніцький Б.Д.