Рішення №330117

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ПРО ВИЗНАННЯ БОРЖНИКА БАНКРУТОМ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


25.12.06 р.                     Справа № 5/299б


Суддя господарського суду Донецької області Чорненька І.К.

Розглянувши матеріали справи за заявою кредитора (заявника) Ясинуватської об’єднаної державної податкової інспекції, м. Ясинувата

до боржника Малого спільного виробничо – комерційного підприємства „Ініціатива”, м. Ясинувата


про банкрутство


Представники:

від кредитора (заявника) Дзюмак О.О. – представник Ясинуватської об’єднаної державної податкової інспекції, м. Ясинувата, за довіреністю

від боржника не з’явився

арбітражний керуючий


Господарським судом Донецької області 18.12.2006р. за заявою Ясинуватської об’єднаної державної податкової інспекції, м. Ясинувата порушена справа про банкрутство Малого спільного виробничо – комерційного підприємства „Ініціатива”, м. Ясинувата, на підставі ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

У ході розгляду справи господарський суд встановив:

Мале спільне виробничо – комерційне підприємство „Ініціатива”, м. Ясинувата зареєстровано рішенням Виконавчого комітету Ясинуватської міської Ради народних депутатів від 19.02.1992р. за № 75.

Відповідно до ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” від 25.06.91р. платники податків та зборів обов’язкових платежів повинні сплачувати суми податків та зборів у встановлені строки.

У порушення чинного законодавства боржник не сплатив належні суми податків та у нього виникла заборгованість перед бюджетом у сумі 1 792,39грн., з яких: 312,95грн. – основний борг, 1 477,83грн. – штрафні санкції, 1,61грн. – пеня, що підтверджується матеріалами справи.

У зв’язку з відсутністю керівних органів боржника за місцезнаходженням керуючись ст. 22, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -


П О С Т А Н О В И В :


1.Визнати банкрутом відсутнього боржника Мале спільне виробничо – комерційне підприємство „Ініціатива”, м. Ясинувата зареєстрованого рішенням Виконавчого комітету Ясинуватської міської Ради народних депутатів від 19.02.1992р. за № 75, розташованого за адресою: 86000, Донецька обл., м. Яснувата, вул. Комунальна, буд. 4А, кв. 37; код ЄДР 22022479.

2.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на три місяця до 25.03.2007р.

3.Ліквідатором призначити ініціюючого кредитора - Ясинуватську об’єднану державну податкову інспекцію, м. Ясинувата.

4.Ліквідатору письмово повідомити про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом усіх відомих йому кредиторів та надати суду відповіді.

5.До закінчення строку ліквідаційної процедури надати суду звіт та ліквідаційний баланс відповідно до вимог ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.                    Суддя Чорненька І.К.           


                    


Вик Петрова Л.Є. тел. 305-67-79

Надруковано примірників - 5 : господарському суду Донецької області - 1, сторонам - 4 .