Рішення №330144

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

ПРО ПОВЕРНЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ


29.12.06 р.                     Справа № 31/417


Господарський суд Донецької області у складі


Судді Ушенко Л.В. роглянувши позовну заяву Кіровського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Єнакіївської ОДПІ м. Єнакієве

До Приватного підприємства „Гермес-Новий” м. Кіровське

Про стягнення податкового боргу у сумі 3 192,20 грн.


ВСТАНОВИВ:


Кіровський міжрайонний прокурор в інтересах держави в особі Єнакіївської ОДПІ м. Єнакієве звернувся до суду з позовною заявою до Приватного підприємства „Гермес-Новий” м. Кіровське про стягнення податкового боргу у сумі 3 192,20 грн., розгляд якої згідно пункту 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий господарському суду Донецької області.

У зв'язку з тим, що позовна заява була подана без дотримання вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, ухвалою господарського суду Донецької області від 14.12.2006р по адміністративній справі № 31/417 позовна заява була залишена без руху і позивачу був встановлений строк для усунення наявних недоліків до "28" грудня 2006 року.

У наведений строк позивач не усунув недоліки позовної заяви і вимоги суду викладені в ухвалі від 14.12.2006р не виконав.

Згідно частини 3 пункту 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Керуючись ст. 108, статтями 160, 165, пунктом 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, -

УХВАЛИВ:


Повернути позовну заяву Кіровського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Єнакіївської ОДПІ м. Єнакієве до Приватного підприємства „Гермес-Новий” м. Кіровське про стягнення податкового боргу у сумі 3 192,20 грн.


1.          Повернення позовної заяви не позбавляють права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

2.          Ухвала про повернення позовної заяви може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п’яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

3.          Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

4.          

Додаток: позовна заява (2 екземпляра) з доданими до них документами та поштовий конверт.Суддя Ушенко Л.В.