Рішення №330165

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

18.12.06 р.                               № 9/112-63                                                                                                                                                                 

Господарський суд Донецької області у складі судді Марченко О.А., безвиходу в судове засідання, розглянув матеріали

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „ЗДОРОВЬЕ”, м.Донецьк

до відповідача Військової частини №3037, м.Донецьк

про стягнення 10 719грн.71коп.Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю „ЗДОРОВЬЕ”, м.Донецьк звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Військової частини №3037, м.Донецьк про стягнення 10 719грн.71коп.


Розглянувши матеріали позовної заяви та додані до неї документи, судом встановлено наступне:


За приписом п.2 ст.57 Господарського процесуального кодексу України до позовної заяви повинно бути надано докази, що підтверджують направлення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Документом, що підтверджує надіслання позовної заяви відповідачу, судом може бути прийнято поштову квитанцію, в якій відображається адреса та назва особи, якій кореспонденція направляється та бланк опису вкладення.

За приписом ч.2 ст.36 Господарського процесуального кодексу України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.

Товариством з обмеженою відповідальністю „ЗДОРОВЬЕ”, м.Донецьк при поданні позовної заяви до матеріалів справи всупереч вимогам чинного законодавства додано у якості доказу направлення відповідачу копії позовної заяви незавірену належним чином світлокопію поштової квитанції №24 від 12.12.2006р. Таким чином, у суду відсутні докази направлення цієї позовної заяви відповідачу.

Згідно з п.6 ст.63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо позивачем не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.


Враховуючи викладене, керуючись п.6 ст.63 Господарського процесуального кодексу України, суд,-


УХВАЛИВ:


Повернути позовну заяву №11 від 01.12.2006р. та додані до неї документи Товариству з обмеженою відповідальністю „ЗДОРОВЬЕ”, м.Донецьк без розгляду.


Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.Додаток на адресу позивача: позовна заява №11 від 01.12.2006р. з доданими до неї документами всього на 12 аркушах, у тому числі оригінали платіжних доручень №329 від 23.11.2006р. та №330 від 23.11.2006р.Суддя Марченко О.А.