Рішення №330168

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

ПРО ВІДМОВУ У ВІДКРИТТІ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ


03.01.07 р.                     Справа № 21/1-109


Донецький міжрайонний природоохоронний прокурор в інтересах держави в особі:


Позивач: Шахтарська райдержадміністрація


до відповідача: Вугледобувного підприємства товариства з обмеженою відповідальністю “Алмаз” м. Шахтарськ


про зобов’язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку


Суддя Матюхін В.І.Донецьким міжрайонним природоохоронним прокурором подано позов в інтересах держави в особі Шахтарської райдержадміністрації про зобов’язання Вугледобувного підприємства товариства з обмеженою відповідальністю “Алмаз” звільнити самовільно зайняту земельну ділянку загальною площею 1,0299га та привести її у придатний стан.


Суд відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі, оскільки заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства (спори за позовними вимогами органів державної влади чи управління до суб’єктів господарської діяльності про зобов’язання звільнити самовільно зайняту земельну ділянку не віднесено до компетенції адміністративних судів).


На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 3, 17, 18, ч.4 ст.50, п.1 ч.1 ст.109 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд як окружний адміністративний суд, -


У Х В А Л И В:


Відмовити Донецькому міжрайонному природоохоронному прокурору у відкритті провадження в адміністративній справі.


Повторне звернення Донецького міжрайонного природоохоронного прокурора до адміністративного суду з таким самим адміністративним позовом, щодо якого постановлено ухвалу про відмову у відкритті провадження, не допускається.


Ухвала про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п’яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.Додаток :

-          позовна заява з додатками на 16-и аркушах та конверт.Суддя Матюхін В.І.
Надруковано примірників:

1 - господарському суду;

1 –позивачу.

Виконала: секретар с/з Ю.О. Шабан

Тел: 381-91-18