Рішення №330448

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ


05.01.07 р.                      Справа № б/н


Господарський суд Донецької області, у складі головуючого судді Забарющего М.І., без виходу в судове засідання розглянувши матеріали за позовною заявою товариства з обмеженою відповідальністю “Твинз” м. Слов’янськ до Донецького обласного відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності м. Донецьк про визнання протиправним рішення відповідача № 1416 від 15.08.2006р. та зобов’язання відповідача прийняти до заліку путівки в сумі 4 382, 10 грн.


ВСТАНОВИВ:


Виходячи зі змісту статті 3, 17, 181 та пункту 6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, поданий позов є адміністративним позовом, підсудним господарському суду Донецької області.


При поданні позову порушено вимоги, визначені ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, зокрема:

-          в позовній заяві не вказано адрес електронної пошти сторін;

-          не подано копії позову та копій всіх документів, доданих до позову, для відповідача.


          Керуючись ст.ст.106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, –


УХВАЛИВ:


1.Залишити без руху позовну заяву за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Твинз” м. Слов’янськ до Донецького обласного відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності м. Донецьк про визнання протиправним рішення відповідача № 1416 від 15.08.2006р. та зобов’язання відповідача прийняти до заліку путівки в сумі 4 382, 10 грн.

2.Надати позивачеві строку для усунення недоліків (надання відомостей щодо адрес електронної пошти сторін та подання копії позову та копій всіх документів, доданих до позову, для відповідача) до 25.01.2007року. Якщо позивач здійснить усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.


3.Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п’яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.




Суддя Забарющий М.І.